Mladší přípravka A

Turnaj Motorlet ročníku 2002

Turnaj Motorlet ročníku 2002
V neděli 8. 2. nás čekal již třetí halový turnaj, který se hrál v Radlicích a byl pořádán Motorletem. Původně se mělo na turnaji potkat 7 týmů, ale družstvo FSC Libuš nedorazilo. Hrálo se systémem každý s každým, proto na nás čekala porce 5 zápasů ? proti Motorletu, Meteoru, ČAFCe, Zličínu a Bráníku. Turnaj začal až odpoledne ve 14:00 a hrálo se přibližně do půl sedmé.

Opět jsme pokračovali ve výměně kluků na turnajích. Až na tři kluky to byla pro všechny premiéra, která byla vydařená, ale mohla být ještě radostnější.


V prvním zápase jsme nastoupili proti Bráníku a po divoké přestřelce, ve které soupeř vedl již asi po dvou minutách 2:0, jsme zápas otočili do vítězného konce a zvítězili 4:3. O první hattrick na turnaji se postaral Péťa Novák, další branku vstřelil Vojta Žebrakovský hlavou! I do dalšího zápasu proti ČAFCe jsme vstoupili pravou nohou a dokázali jsme i druhý zápas dovést do vítězného konce. Tentokrát jsme vyhráli 2:1. Soupeř sice dal dvě branky, ale jednu do vlastní sítě. Gól si také připsal Honza Habětín. Po dvou zápasech jsme tedy měli turnaj velmi slibně rozjetý. Pomýšleli jsme i trošku na poháry, bohužel se nám ale výsledkově nepodařily další dvě utkání. Proti o hlavu vyšším klukům z Meteoru to byl hlavně boj. Meteor si s radostí zastřílel do naší sítě a nasázel nám 6 branek. Nám se nepodařilo vstřelit ani jednu. Velká škoda byla dalšího zápasu, ve kterém jsme sehráli velice vyrovnané utkání proti týmu ze Zličína. Bohužel rozhodly dva přímé kopy, nařízené za takové polofauly, při kterých se brankář Zličína nemýlil a napálil dvakrát balón do horní části naší branky. Po čtyřech zápasech jsme tedy měli na kontě dvě porážky a dvě výhry. Pokud jsme chtěli skončit na bedně, museli jsme porazit asi nejslabšího člena turnaje, domácí Motorlet. Celý zápas jsme bušili do plných, několikrát jsme vystřelili, jednou dokonce nastřelili tyč. Ale gól se nám nepodařilo dát, a tak jsme remizovali 0:0.


Skončili jsme tedy těsně pod bednou, na čtvrtém místě, ale i to je velice pěkné umístění. Kluci po celý turnaj bojovali a zvláště v posledním zápase, nabuzeni na získání poháru, makali opravdu hodně. Určitě jsme si aspoň třetí místo zasloužili, ale budeme mít ještě velké množství příležitostí k ukázání kvalit. Hlavní ale je fakt, že se kluci fotbalem bavili.

Poděkování patří jak klukům, tak samozřejmě také rodičům, kteří vytvářeli v hledišti pěknou atmosféru a kluky povzbuzovali.


Turnaje se zúčastnili: Vojta Žebrakovský, Dan Srba, Péťa Novák, Adam Kutina, Matěj Strejc, Radek Skuhra, Ondra Nestrojil, Honza Habětín, Míša Hartman.

Trenéři: Soucha, Mansour, Voska


středa 25.3.2009 | Klub | Přečteno: 2776

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

21.7.2024, 18:00, Kosoř T.
SC Radotín – FC Háje
Muži A