Starší žáci A

ZIMNÍ LIGA NA HÁJÍCH - ROYAL CUP 2009 vyhodnocení

ZIMNÍ LIGA  NA HÁJÍCH - ROYAL CUP 2009 vyhodnocení
Kalendář nám všem v sobotu již ukázal, že začíná jaro. Ve fotbalovém kalendáři to znamená začátek jarní fotbalové sezóny a nástup na mistrovská utkání.

U nás na Hájích byl, ale první jarní den poznamenán slavnostní událostí, a to ukončením velkého zimního turnaje s názvem "ROYALCUP".

Tento turnaj, který trval tři měsíce a zúčastnilo se ho 22 družstev z celé Prahy a blízkého okolí znamenal pro všechny náročnou zimní přípravu. Pevně věřím,že získané dovednosti všichni fotbalisté brzo uplatní při mistrovských utkání. Rádi bychom všem poděkovali za účast, popřáli klukům i trenérům hodně pohody a fotbalových úspěchů do jarní části.


Všechny účastníky zvu na předání pohárů a medailí, které se uskuteční v pondělí dne 30.3.2009 od 18 hodin, v klubovně FC Háje , K Jezeru 2, Praha 4 Jižní Město.


Zúčastněná družstva - mladší přípravka: Háje A, Háje B, Admira, Sparta Krč, Tempo, Kunratice, Meteor.


Umístění:
1. Admira

2. Tempo

3. Meteor

4. Háje A

5. Sparta Krč

6. Háje B

7. Kunratice




Nejlepší hráč: Koubek Matěj - Tempo

Nejlepší brankář: Zach Jiří - Admira








Zúčastněná družstva - starší přípravka: Háje A, Háje B, Tempo, Kunratice, Podolí, Sparta Krč, Třeboradice



Umístění:
1. Podolí

2. Háje A

3. Tempo

4. Háje B

5. Sparta Krč

6.Kunratice

7.Třeboradice



Nejlepší hráč: Chleborád David - Tempo

Nejlepší brankář: Tlapa Filip - Háje A







Zúčastněná družstva - mladší žáci: Háje A, Háje B, Vršovice, Sparta Krč, Vyšehrad, Dukla Praha, ČAFC, Horní Měcholupy.



Umístění:

1. ČAFC

2. FK Dukla Praha

3. SK Horní Měcholupy

4. Vršovice

5. Háje A

6. Sparta Krč

7. Vyšehrad

8. Háje B








Nejlepší hráč: Malík Petr - SK Horní Měcholupy

Nejlepší brankář:Vladyka Tomáš - ČAFC







Díky také patří organizátorům a sponzorům této akce a všem, kteří přispěli při organizaci a propagaci akce.


Renata Klíčová


středa 25.3.2009 | Klub | Přečteno: 2849

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

24.4.2024, 17:00, Štěrboholy T.
Štěrboholy – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
27.4.2024, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Junior
Mladší žáci A (2011)
27.4.2024, 10:30, Háje T.
FC Háje – Vršovice
Muži A
27.4.2024, 11:00, Dubeč T.
Dubeč – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
27.4.2024, 11:30, Mikulova UMT.
Dukla JM – FC Háje
Mladší dorost A
27.4.2024, 13:00, Háje T.
FC Háje – Admira
Starší přípravka A (2013)
27.4.2024, 14:30, Sparta Krč T.
Vyšehrad – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
27.4.2024, 14:30, Sparta Krč T.
Vyšehrad – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
27.4.2024, 14:45, Háje T.
FC Háje – Admira
Starší přípravka B (2014)
27.4.2024, 15:00, Libuš T.
SK Libuš – FC Háje
Mladší dorost B
28.4.2024, 09:00, Podolí UMT.
Podolí – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
28.4.2024, 10:00, Brankovická T.
Kolín – FC Háje
Starší žáci A (2009)
28.4.2024, 11:00, Podolí UMT.
Podolí – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
28.4.2024, 12:15, Brankovická T.
Kolín – FC Háje
Starší žáci B (2010)
28.4.2024, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Union Strašnice
Starší přípravka A (2013)
28.4.2024, 13:00, Kolovraty UMT.
Sokol Kolovraty – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
28.4.2024, 14:45, Zličín T.
FC Zličín – FC Háje
Starší dorost