Starší žáci A

ZIMNÍ LIGA NA HÁJÍCH - ROYAL CUP 2009 vyhodnocení

ZIMNÍ LIGA  NA HÁJÍCH - ROYAL CUP 2009 vyhodnocení
Kalendář nám všem v sobotu již ukázal, že začíná jaro. Ve fotbalovém kalendáři to znamená začátek jarní fotbalové sezóny a nástup na mistrovská utkání.

U nás na Hájích byl, ale první jarní den poznamenán slavnostní událostí, a to ukončením velkého zimního turnaje s názvem "ROYALCUP".

Tento turnaj, který trval tři měsíce a zúčastnilo se ho 22 družstev z celé Prahy a blízkého okolí znamenal pro všechny náročnou zimní přípravu. Pevně věřím,že získané dovednosti všichni fotbalisté brzo uplatní při mistrovských utkání. Rádi bychom všem poděkovali za účast, popřáli klukům i trenérům hodně pohody a fotbalových úspěchů do jarní části.


Všechny účastníky zvu na předání pohárů a medailí, které se uskuteční v pondělí dne 30.3.2009 od 18 hodin, v klubovně FC Háje , K Jezeru 2, Praha 4 Jižní Město.


Zúčastněná družstva - mladší přípravka: Háje A, Háje B, Admira, Sparta Krč, Tempo, Kunratice, Meteor.


Umístění:
1. Admira

2. Tempo

3. Meteor

4. Háje A

5. Sparta Krč

6. Háje B

7. Kunratice




Nejlepší hráč: Koubek Matěj - Tempo

Nejlepší brankář: Zach Jiří - Admira








Zúčastněná družstva - starší přípravka: Háje A, Háje B, Tempo, Kunratice, Podolí, Sparta Krč, Třeboradice



Umístění:
1. Podolí

2. Háje A

3. Tempo

4. Háje B

5. Sparta Krč

6.Kunratice

7.Třeboradice



Nejlepší hráč: Chleborád David - Tempo

Nejlepší brankář: Tlapa Filip - Háje A







Zúčastněná družstva - mladší žáci: Háje A, Háje B, Vršovice, Sparta Krč, Vyšehrad, Dukla Praha, ČAFC, Horní Měcholupy.



Umístění:

1. ČAFC

2. FK Dukla Praha

3. SK Horní Měcholupy

4. Vršovice

5. Háje A

6. Sparta Krč

7. Vyšehrad

8. Háje B








Nejlepší hráč: Malík Petr - SK Horní Měcholupy

Nejlepší brankář:Vladyka Tomáš - ČAFC







Díky také patří organizátorům a sponzorům této akce a všem, kteří přispěli při organizaci a propagaci akce.


Renata Klíčová


středa 25.3.2009 | Klub | Přečteno: 2806

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

16.12.2023, 09:00, HJM - Květňák
FC Háje – Turnaj
Mladší přípravka B (2016)
16.12.2023, 09:00, HJM - Květňák
FC Háje – Turnaj
Mladší přípravka A (2015)
17.12.2023, 10:30, Střešovice UMT.
Motorlet – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
17.12.2023, 14:30, Mikulova UMT.
Dukla JM – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
6.1.2024, 09:00, Kolovraty UMT.
Český Brod – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
7.1.2024, 10:30, Střešovice UMT.
FC Háje – Řepy
Starší přípravka A (2013)
13.1.2024, 10:10, Kolovraty UMT.
FC Háje – Řeporyje
Starší přípravka A (2013)
13.1.2024, 14:00, Eden UMT.
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
14.1.2024, 10:00, Eden UMT.
Turnaj – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
14.1.2024, 12:00, Střešovice UMT.
Aritma – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
14.1.2024, 15:00, Pražačka UMT.
FK Viktoria Žižkov – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
14.1.2024, 15:30, Háje UMT.
FC Háje – Stodůlky
Mladší dorost A
20.1.2024, 12:30, Kolovraty UMT.
FC Háje – D. Počernice
Starší přípravka A (2013)
20.1.2024, 13:30, Háje UMT.
FC Háje – Rakovník
Starší dorost
20.1.2024, 15:30, Háje UMT.
FC Háje – Rakovník
Mladší dorost A
21.1.2024, 09:00, Střešovice UMT.
FC Háje – Dukla
Starší přípravka A (2013)
21.1.2024, 13:30, Háje UMT.
FC Háje – Povltavská akademie
Starší žáci B (2010)