Mladší žáci A

Ml.ž. "C"

Ml.ž. "C"
FC Háje - FK Admira 1:4

Ve čtvrtek 14.května k nám zavítal obávaný soupeř z čela tabulky FK Admira. Každého soupeře častuje celkem vysokým brankovým rozdílem. My jsme na podzim inkasovali 12 gólů. Před zápasem jsme si říkali,budeme spokojeni ,kdybychom nedostali deset. Začátek zápasu byl celkem vyrovnaný.Okolo 8.minuty David chyboval a místo uklizení míče do autu se otáčel do pole,kde o míč přišel.Soupeř toho využil a zvyšuje na 0:1. Do poločasu se gólově výsledek neměnil.Byli jsme vyrovnaným soupeřem. Chvílemi jsme měli i navrch.
Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu.Radek má pár skvělých zákroků.Jednogólové manko jsme drželi asi do 15.minuty.Soupeř zvyšuje na 0:2. Poté soupeř v naší půli trefí svého hráče ,míč se od něj odrazí a z neodmávaného ofsidu Admira zvyšuje na 0:3. Zápas jsme ale nevzdávali,také jsme pouze nebránili.10 minut před koncem utekl Kwang a při svém důrazu snižuje na 1:3. Poté je v naší 16 pořádný závar, soupeř střílí a David vyráží hlavou z brankové čáry. Tímto zákrokem odčiňuje první gól. Před koncem pomezní odmává údajnou penaltu a rozhodčí ji foukne. Zápas končí výsledkem1:4.

Byli jsme lídrovi tabulky rovnocenným soupeřem. Před zápasem bychom výsledek brali všemi deseti. Musím všechny kluky pochválit. Radek se zaskvěl skvělými zákroky, Tesy vyučoval soupeře z držení a práce s míčem. Málem vyšel gólově i náš secvičený roh. Michal, i když hodně okopaný, bojoval naplno a posílal rychlého Jirku do vynikajících brejků. Hluby se dobře a s přehledem prosazoval v obraně. Láďa začal vracet nakopávané míče hlavou. Musím pochválit obranu, zálohu i útok. Plnily skoro všechny úkoly trenéra. Máme do konce ještě čtyři zápasy a s takovým nasazením máme šanci urvat ještě nějaké body. Děkuji klukům za účast a rodičům za povzbuzování.