MINI 8 E: Bílá Hora - FC Háje 0:7 (0:3)

Tak jsme zase vyhráli V sobotu 15.10.05 se uskutečnil zápas mezi naším mužstvem a klubem TJ Bílá Hora.

Je asi obecně známo, že naši borci mají rádi brzkou ranní hodinu a déšť. I když sobotní zápas ale začínal až v 10:30 a na hřiště dopadaly příjemné sluneční paprsky, nikdo asi nepochyboval o našem vítězství.

Danny Mourad ( Filip Bouček )

Soupeřovo družstvo bylo posíleno k radosti našich favoritů také o dvě hráčky.
První poločas se odehrával zejména na polovině soupeře, který našemu útoku vydržel vzdorovat dlouhých 7 minut, než se síť jeho branky poprvé zavlnila. Po prvním gólu se naši favorité začali probouzet, hra začala být dynamičtější a více strategická.

Do varu se začali dostávat i fanoušci FC Háje , kteří secvičovali bojové pokřiky a naše borce tím vyhecovali k vyššímu tempu. Dokonce i trenér byl několikrát burácejícím davem přehlušen ( a to je co říct !!).

První poločas skončil stavem 0:3.

Ve druhé polovině už bylo o vítězi rozhodnuto a soupeři šlo jen o skóre, se kterým zápas skončí. Naši hráči však několikrát zapomněli na taktiku a útočníci spálili před brankou několik vyložených šancí.

Ze hry měl nakonec asi nejmíň David - náš kapitán a brankář v jedné osobě, protože se hra dostala až k jeho bráně jen sporadicky a s danou situací si vždy zkušeně poradil. Kuriozně si hru nejvíce užil až po jejím konci při závěrečných penaltách. Zápas skončil s výsledkem 0:7.

Na závěr nutno dodat, že zápas probíhal v klidné a přátelské atmosféře za kterou bychom chtěli touto cestou poděkovat i domácímu družstvu.