Mladší žáci A

Ml.ž."C"

Ml.ž."C"

Během týdne jsme absolvovali tři náročné zápasy - neděle, středa, neděle.

V neděli 20.9. jsme zavítali na SK Viktorii Žižkov. Se soupeřem jsme měli příznivou bilanci. Už v páté minutě jdeme do vedení po akci Klobouka, který zatáhl míč po levé straně a překoná gólmana 0:1. Poté se zápas přeléval z jedné strany na druhou. Hodně jsme polevili a soupeř toho využil. Minutu před koncem poločasu snižuje po závaru před Davidem na 1:1. Byla tam sice noha exekutora trochu výše, ale sudí gól uznal.

Druhý poločas jakoby kopíroval první. Hrálo se na obou stranách, chvílemi jsme soupeře více tlačili. Dvě minuty před koncem jde soupeř do vedení po bezchybném rohu a utkání končí vítězstvím Viktorky 2:1. Po třech vítězstvích první porážka.

Ve středu 23.9. jsme hráli na Pragovce. Smůla z předchozího zápasu se nás ovšem nepustila. Úvodní 15-minutovka je pro nás ale jako špatný sen. Dostáváme tři góly!!!. Poté nastřelujeme třikrát břevno. Párkrát míjíme bránu. Ve dvacáté minutě snižuje Bouček po přihrávce Klobouka 3:1.

Ve druhém poločase, až na jednu vyjímku, hrajeme na polovině soupeře. Ovšem naše bezmoc dát gól, se snad ani nedá popsat. Kdybychom vše proměnili, byl by výsledek dvouciferný. Netrefit bránu ze dvou metrů nebo jít sám na brankáře, obejít ho a prázdnou bránu minout snad o 20cm..... a několikrát. Ani se to nedá komentovat. Dvě minuty před koncem snižuje Klobouk na konečných 3:2. Když k našemu smolnému výkonu připočtu ještě výkon sudího, je to hodně nešťastná kombinace. Evidentní fauly na naše kluky pískal proti nám. Pokud ale zahazujeme vyložené šance a nedáváme góly, tak si za to můžeme sami.

V neděli nás navštívil soupeř z Aritmy B. Chtěli jsme konečně prolomit smůlu z předchozích dvou utkání. Což se nám povedlo. Ve 4.minutě posílá Radek míč po pravé straně Jirkovi a ten samostatným nájezdem překoná gólmana 1:0. Hrajeme většinou na půli soupeře. Ten se ale také párkrát dostane před naší svatyni. 7 minut před koncem po naší chybě srovnává na 1:1.

Ve druhém poločase jdeme opět do vedení po Jirkové střele 2:1. Ve dvacáté min. zvyšuje Slabák na 3:1. Za dvě minuty náš útočník na naší polovině špatně odkopne, míč se dostane k soupeři a ten přízemní střelou k pravé tyči snižuje na konečných 3:2. Nutno podotknout, že soupeř nastoupil s hráči roč.98 a 99. Nicméně tři body se počítají.

Závěrem děkuji hráčům za účast a nasazení v zápasech. I prohra patří k fotbalu. Proto přeji klukům, aby ji poznali co nejmíň. Také děkuji rodičům za povzbuzování a pevné nervy do dalších zápasů.