Meteor - Mladší přípravka "B" 5:2

Ve 4. kole jsme zavítali na Štěpničnou, kde nás čekla tým Meteoru, který odehrál utkání s 2002 a tak jsme podruhé mohli porovnat naše schopnosti proti stejně starým klukům.

Utkání začalo již v 8:30 ráno a podle toho také vypadal začátek utkání. Jako bychom prvních pět minut ještě spali, soupeř si s námi dělal, co chtěl. Poté jsme se ale probudili a minutu od minuty jsme se zlepšovali. Postupem času se hrál čím dál hezčí fotbal a hra se přelévala z jedné strany nahoru. Meteor měl ovšem v první půli víc šancí a tak zaslouženě vedl po půli 3:1. Kluky to ovšem nezlomilo a snažili se otočit výsledek v náš prospěch. Asi v půlce 2. poločasu jsme snížili na 3:2. Kluci už se nadechovali k následnému tlaku, bohužel nás ale soupeř po individuální chybě potrestal a dostal se do dvougólového vedení. Do konce zápasu se Meteoru podařilo skórovat ještě jednou. Obě naše branky v utkání vstřelil Péťa Novák.

Naše výkony se zápas od zápasu zlepšují a v utkání s Meteorem bylo k vidění spousta zajímavých věcí. Hrálo se nahoru dolů, pořád ve velkém tempu, na obou stranách byly k vidění hezké akce a oba týmy měly dostatek šancí ke zvrácení výsledku ve svůj prospěch. Ačkoliv Meteor vyhrál zaslouženě, rozhodně se za náš výkon nemusíme stydět. Zatím naše nejlepší utkání v soutěži.