Mladší přípravka B

Starší přípravka C - Kyje 1:2

Los nám po minulém kole, kdy jsme se střetli s vedoucím celkem, přinesl naopak souboj s celkem posledním. Proti vší logice jsme si však tentokrát neodnesli bod žádný.

Za slunečného podzimního dne jsme narazili na soupeře, se kterým jsme chtěli konečně naplno bodovat. Bohužel naše plány vzaly za své záhy po začátku utkání, kdy jsme velmi špatnou hrou dozadu darovali soupeři snadný náskok 2:0. Nevydařenou formu si zejména přinesla opora zadních řad M.Teubner.
Ve druhé polovině první půle jsme sice díky solidní práci D.Vostrovského, J.Tůmy a A.Rozenka zvýšili aktivitu, ke gólovému efektu to však nevedlo. Za zmínku snad stojí jen střela vedle z kopačky Vostrovského.
Ve druhém poločase se naše hra ještě o maličko zvedla, obrana po příchodu J.Řemenáře zpevnila, ale k většímu tlaku hlavně kolem pokutového území to nevedlo. Soupeř navíc hrozil bleskurychlými brejky do ne vždy dobře zformované obrany, naštěstí i díky dobrému výkonu golmana Š.Dvořáka zůstaly šance nevyužity. Některé jeho "minely" v zakončení by pak mohly s přehledem zaujmout místo v silvestrovských sestřizích.
Za úsilí, které kluci do korigování výsledku vložili, byli nakonec přece jen odměněni, když po velké hrubce brankáře hostí se štěstím skóroval opět náš střelec A.Rozenek. Do konce zápasu však zbývalo příliš málo času, a tak jsme tentokrát odešli poraženi.

Sestava: Dvořák 8 - Bára 6, Teubner 4, Řemenář 8 - Tůma 7, Vostrovský 8, Dolanský Jakub 5, Šimek 5, Kocík 4, Dotzauer 4 - Rozenek 6, Bořecký 4, Synek 5, Dlouhý 5