Mladší přípravka B

Starší přípravka C - Bohnice 1:4

V nemastném neslaném zápase jsme opět tratili body.

V 6. kole se náš tým představil na hřišti Bohnic s vidinou zisku dalších bodů. V nevlídném počasí však kluci nedokázali předvést víc než jen průměrný výkon, který na body stačit nemohl. Soupeř se sice také neprezentoval nijak oslnivým výkonem, přesto působil nebezpečnějším a celkově živějším dojmem. V první půli se mu navíc podařilo odskočit na rozdíl dvou branek po gólech z poměrně velké dálky, přičemž zejména u prvního Fanda Moravec v brance nemohl mít úplně čisté svědomí.

Ani v druhé půli jsme toho dopředu moc neukázali. Chyběla nám zvláště kvalitnější přechodová fáze, což ústilo v množství lehce ztracených balónů, respektive balónů, které jsme jen odevzdali bez jakékoli myšlenky či náznaku kombinace nebo rozvinutí útočné akce. Jedním z mála světlých okamžiků tak zůstala povedená střela J. Řemenáře, jež ovšem stačila jen na korigování výsledku. Soupeř v druhé půli přidal další dvě branky a zápas tak skončil 4:1 v náš neprospěch.