REAL Vinohrady - Mladší přípravka "B" 4:3 (2:1)

V sobotu 10.10 jsme jeli na Zlíchov, kde hraje svá domácí utkání REAL. Po velmi bojovném výkonu zejména ve druhém poločase jsme si rozhodně nezasloužili toto utkání prohrát.

Začátek jsme jako obvykle prospali a dostali jsme hned gól. Do poločasu jsme obdrželi ještě jednu branku, nicméně se nám podařilo snížit brankou Lukáše Gill, jehož střela se na mokrém trávníku sklouzla a skončila v bráně. Po první půli jsme tedy prohrávali 2:1 a nabádali kluky k větší aktivitě. Bohužel jsme dnes neprospali jen začátek první půle, ale i té druhé. Soupeř zvýšil na 4:1. A poté začala neuvěřitelná jízda našich malých borců. Rozhodně zápas nevzdali a začali makat na 110%. Soupeře jsme úplně sevřeli na jeho půlce a podařilo se nám díky brankám Kryštofa Vosky a Vojty Žebrakovského utkání ještě zdramatizovat. Zbývalo posledních pět minut do konce utkání, soupeř bránil, co to šlo, protože jak jsme jezdili po tom hřišti, to si zaslouží velký obdiv. Bohužel se nám nepodařilo vyrovnat.

Kluci si za dnešní zápas zaslouží obrovskou pochvalu, chtělo by to v takovém nasazení hrát každý zápas. Velice dobré utkání z naší strany.

Zápasu se zúčastnili:Míša Junová, Péťa Jun, Luky Gill, Míša Ondrášek, Matěj Povolný, Domča Kundrát, Tomáš Dvořák, Adam Tůma, Vojta Hůlka, Vojta Žebrakovský, Kryštof Voska, Nico Boketta, Ondra Nestrojil, Dan Srba