Mladší žáci A

Ml.ž.C

Ml.ž.C
ML.ž."C" - Čecie Dubeč 12:0 TJ Kyje - Ml.ž."C"2:6Ml.ž."C" - Sokol Dolní Počernice2:0

V neděli 11.10. nás odpoledne navštívil soupeř z posledního místa tabulky.Chlapci z Dubče ještě neskórovali a proto měli motivaci.Málem se jim to povedlo.Hned ve druhé minutě si náš zadák přihrál s golmanem a rozhodčí odpískal malou domů.Soupeř se opřel do střely ,která skončila v naší síti. Poněvadž to byl nepřímý kop,tak gól neplatil. To bylo od soupeře až na malé vyjímky vše.Nebudu se dále rozepisovat o průběhu hry.Jeli jsme na skóre.V 5. minutě po rohu Kec 1:0.Za půl minuty Orlich 2:0. 6.minuta Orlich 3:0.14.minuta Bouček 4:0.20. min. Orlich 5:0 , 24.Orlich 6:0.
Ve druhém poločase kanonáda pokračovala .2.min. Slabý 7:0,3.min. Orlich 8.0, 17.min. Tesy 9.0 , 18.min. Vařečka 10:0 ,22.min Turek hlavou po rohu 11:0 , ve 26.minutě střelecké hody ukončil Korneta 12:0. Naši kluci si s chutí zahráli a zastříleli. Hlavně Láďa Orlich byl při chuti a dal 5 gólů.

Za týden 18.10. jsme navštívili soupeře z TJ Kyje.Bodově jsme na tom stejně,akorát máme lepší skóre.Pokud jsme tento stav chtěli zachovat ,museli jsme bodovat.Úvod zápasu nám vůbec nevyšel.Už ve třetí minutě jde soupeř do vedení po výborně zahraném rohu 1:0. V 5. minutě kopeme roh my.Turek trefuje hlavou tyč a Vařečka srovnává na 1:1. V polovině první půlky zvýšuje Orlich na 1:2.
Ve druhé min. soupeř střílí z levé strany 16-ky a srovnává na 2:2.Za minutu se opět ujímáme vedení po střele Orlicha 2:3. Poté se hra převalovala na obě poloviny.Ve 25.minutě Jirka Vařečka zatáhne míč skoro od poloviny a překonává gólmana 2:4.Poté se opře do střely Michal Černý a zvýšuje na 2:5.Vzápětí Láďa Orlich upravuje na konečných 2:6.
Za dnešní výkon kluci zaslouží pochvalu.Soupeř patřil k těm silnějším ,a proto tři body jsou zasloužené.

V neděli 24.10. jsme hostili soupeře z Dolních Počernic. Papírově jsme byli sice lepším soupeřem.Průběh utkání tomu ale vůbec neodpovídal.Párkrát střílíme na soupeřovu branku a většinou míjíme.Nehráli jsme moc kombinačně,spíše jsme nakopávali míče a tím se jich zbytečně zbavovali.První poločas končil za stavu0:0.
Ve 3.minutě druhého poločasu se povedlo Jirkovi Vařečkovi překonat gólmana a zvýšit na 1:0. Na konečných 2:0 upravuje opět Jirka asi pět minut před koncem utkání.S posledním hvizdem jsme si oddychli. Tři body nám zůstaly doma.

Do koce roku nám zbývají ještě tři utkání.Hned ve středu 28.10. jedeme do Kunratic. Poté přivítáme těžkého rivala z Chodova.Na toto utkání budeme potřebovat hodně povzbuzování.Moc a moc prosím všechny rodiče o účast.Derby je derby. Poslední zápas budeme absolvovat na Realu.Háje jedéém.Na závěr ke komentáři k utkání Meteor - Ml.ž."C" (Hajný Robátko). Bylo to myšleno po třech zápasech za sebou.Uhřiněves-Klánovice-Tempo.A ty jsme snad vyhráli.S pozdravem Milan.