HÁJE JM D - CU BOHEMIANS 9:0 (4:0)

V pátečním utkání k nám zavítali soupeři z vršovického dolíčku CU BOHEMIANS.Zápas se odehrával většinou na naší útočné polovině a tak brankář Dominik Procházka neměl příliš práce.Kluci měli sice věkovou výhodu,ale nedokázali si mezi sebou pořádně přihrávat.Každý se chtěl prosadit sám a tak to vypadalo jako zápas individualit a ne kolektivní hra.

Nicméně po pár minutách jsme vedli gólem Vaška Kodeta.Po chvíli se uvolnil David Novák,který vedl balón středem hřiště,vpravo viděl dobře postaveného Filipa Mutla,kterému nahrál a ten dal druhý gól.Třetí gól se povedl Víťovi Jeřábkovi,který šikovně trefil odražený míč od brankáře.Do konce první půle dal svůj druhý gól Filip Mutl po přihrávce od Davida Schreibera.
Druhý poločas pokračoval v duchu prvního.Po rohovém kopu Dominika Remeše přidal další gól Filip Mutl.Na 6:0 zvýšil David Schreiber,když dotlačil nastřelený míč na brankáře.Obráncům se dnes dařilo,stíhali pomáhat útočníkům a vracet se zpět do obrany. 7,.8, a 9. gól dali hráči se stejným číslem na dresu.Sedmý gól se povedl Davidovi Schreiberovi,který zkusil vystřelit z hranice vápna a krásnou ranou do levého rohu překopl brankáře.Na 8:0 přidal dnes svůj čtvrtý gól Filip Mutl,když nakopl míč směrem k bráně,který prošel hustou obranou i brankářem.A na konečných 9:0 zvýšil David Novák.

Příští týden máme zápas předehraný,takže nás čeká další utkání až 5.11.2005 na Braníku.