Mladší přípravka B

Starší přípravka C - Újezd nad Lesy 0:8

Přeložený víkendový zápas jsme opět nezvládli a utrpěli tak další debakl.

V úterý odpoledne jsme na svém hřišti přivítali Újezd nad Lesy, který se v tabulce pohybuje uprostřed. Tentokrát jsme sešli téměř v kompletním počtu, utrpěla tím však kvalita, kdy z "áčka" přišel pomoci pouze Šimon Dvořák do brány a Pepa Tůma do pole.

Jak už je naší tradicí, začali jsme vlažně a nedůrazně, nebylo tak divu, že jsme hned z kraje několikrát inkasovali. V předchozím zápase skvěle pracující obrana ve složení Bára - Teubner si v prvním poločase také vybrala pár slabších chvilek, a tak nebylo o nebezpečné situace před naší bránou nouze. Další opory jako Rozenek či Tůma nedokázali míč podržet či snad dokonce založit nebezpečnou akci dopředu, ostatní podávali jen standardní výkon, což nestačí ani na tuto nejnižší soutěž. V poločase byl stav 0:4 v náš neprospěch a za tento stav jsme mohli být možná i rádi, jelikož jsme se téměř nedostali na polovinu soupeře.

Kluci z Újezda nás nadále přehrávali i v druhé půli, rozdíl už však nebyl tak markantní. Na lavičce jsme si řekli pár slov k tomu, jak bránit fyzicky i fotbalově vyspělejší soupeře, a velkou část druhé půle se nám tyto pokyny dařilo plnit. Dokonce jsme se začali osmělovat i dopředu, kdy především Pepa Tůma několikrát pozlobil obránce Újezda. Ke kloudné střele jsme se však nedostali. Ke konci jsme opět trochu polevili a stačili ještě několikrát inkasovat. Finálové skóre se tak vyšplhalo na 0:8.

V tomto zápase se opět naplno projevily problémy, které avizujeme již od začátku sezóny. K fotbalové nemohoucnosti a absenci fotbalového myšlení se přidává nedůraz v soubojích a hlavně nezájem o fotbal a výsledek našeho zápasu! Tento přístup některých hráčů sráží naše výkony ještě níž a hlavně kazí práci poctivých hráčů, kteří dávají do zápasu všechno.