Mladší přípravka A

Bohnice - Mladší přípravka "B" 7:2 (4:1)

O podzimních prázdninách jsme jeli za soupeřem, který na tom byl bodově stejně jako my. Bohužel jsme zápas výsledkově nezvládli, herně to ovšem špatné nebylo. Soupeř těžil převážně z nakopávaných balónů a hlavně důrazu kapitána, který byl hlavním strůjcem vítězství Bohnic.

S Bohnicemi jsme se setkali již na jaře, kdy jsme zavítali na jimi pořádaný turnaj. Tenkrát skončil zápas nerozhodně 1:1 a hlavně ve druhém poločase jsme měli více ze hry. Ovšem v sobotu se jednalo o zcela odlišné utkání. Je možné, že měli půjčené některé hráče ze starších, ale na to se nechci vymlouvat. Raději zhodnotím naši hru.

Oproti předchozímu zápasu jsme měli větší touhu bojovat. Zpočátku nás soupeř k téměř ničemu nepustil, nebyla k vidění kloudná rozehra. Naši útočníci byli dosti odříznutí, protože nás Bohničtí ze začátku dosti přitlačili. Využívali hlavně důraz před brankou, kam se dostávali pomocí nakopávaných míčů od obránců, od nichž si to převzali rychlá křídla a cpali se do branky. Opět jsme inkasovali v brzkých minutách. Další gól jsme obdrželi z rohu a třetí jsme si dali sami, kdy se nám nepodařila zahrát malá domu a míč skončil až v síti. Od té chvíle jsme se ale postupně začali zvedat a snažili se si nahrát. Celkem se nám to dařilo. Po velice pěkné kombinaci na konci poločasu se nám podařilo vstřelit gól, kdy akci plnou narážeček zakončil Lukýno Gill. Nicméně jsme inkasovali ještě jednou a tak byl výsledek po půli 4:1.

Ve druhé půli jsme již neměli co ztratit. Pokračovali jsme tam, kde jsme skončili první půli. K vidění byly hezké individuální akce. Hlavně jsme celý poločas hráli hezky po zemi do stran a nenechali se tak vyvést z míry nakopávajícím soupeřem. Soupeři se sice podařilo skórovat třikrát a nám jen jednou, kdy dával gól Péťa Novák, ale kluci ze sebe vydali maximum a pak si spravili aspoň chuť při penaltách, které jsme díky výborně chytajícímu Tomovi Dvořákovi vyhráli.

Bylo to utkání, které bylo mnohem pohlednější z naší strany, ovšem pár našich chyb upravilo výsledek na značně zavádějící. Nebylo to vůbec špatné utkání a v naší hře by se dalo najít mnoho pozitiv.

Děkuji rodičům za účast v tak hojném počtu, ačkoliv se hrálo uprostřed podzimních prázdnin.

Zápasu se zúčastnili:Péťa Novák, Ráďa Skuhra, Tomáš Dvořák, Luky Gill, Matěj Mareš, Davida Plevka, Matěj Povolný, Adrian Blinka, Martin Lebeda, Domča Kundrát, Pavel Vodrážka, Filip Mládek, Míša Hartman