Starší dorost

Ml.dorost - SK Střešovice 1911 - Háje 1 - 1 (0 -0)

Těsně před sobotním polednem bylo zahájeno pro nás velmi důležité utkání s mužstvem plujícím spolu s námi v sestupových vodách,týmem Střešovic.Abychom udrželi kontakt s mužstvy před námi a měli tak větší možnost bojovat na jaře o udržení v soutěži,museli jsme bezpodmínečně bodovat.

Příprava na takto důležité utkání probíhala tak, že pondělní trénink jsme z důvodu značné marodky a vytrvalého deště raději zrušili.(omarodili by i zdravý hráči) Na čtvrtečním tréninku se hlásilo šest hráčů a teprve na pátečním předzápasovém tréninku nás bylo alespoň dvanáct. Největší starosti jsme měli s postem brankáře. Jelikož nám omarodil Matěj ,musel si na své brankářské začátky v Čestlicích rozpomenout Martin Doksanský. Dále byl do našeho mužstva povolán Luboš Martinák (hraje za starší dorost) a Tonda Krejčík ze starších žáků.
V pátek se na nás přišel podívat Dominik Bejdl, který se delší dobu tréninků neúčastnil a přislíbil,že na sobotní utkání dorazí.Jsme v pozici ve které si nemůžeme hrát na moralisty a musíme uvažovat reálně. V sobotu se tudíž do branky postavil Dominik a Martin Doksanský se postavil na svůj post na kraji zálohy. Na lavičce vše sledovali Josef Hančl (do zápasu nezasáhl z důvodu bolesti v nártu) a Honza Prošek,který tři neděle netrénoval a do zápasu naskočil až v závěru utkání.

Tak to byla,, příprava",v samotném utkání jsme si připadali jako na houpačce.Pár minut byl lepší soupeř,pár minut naši kluci.Kluky jsme (jako vždy )nabádali k rychlé kombinaci po zemi.Pakliže to kluci dodržovali,tak jsme soupeře přehrávali v momentě, kdy jsme začali míče nakopávat ,začali jsme zároveň prohrávat většinu osobních soubojů a tím pádem jsme se dostávali pod tlak.Hra hlavně v prvním poločase nepřinesla žádnou vyloženou šanci ani na jedné straně,protože se hrálo pouze v prostoru mezi oběma vápny.

V tuto dobu běžela 65 minuta.Hra dostala daleko větší náboj a tudíž byla i zajímavější pro oko diváka.Těsně před gólem,jsme stáhli Luboše do záložní řady a hráli tak vlastně na pět záložníků.Chtěli jsme tímto zhustit střed hřiště a tak mít více míč pod kontrolou.Spoléhali jsme také,že se podaří vyslat Petra do brejku.To se také dvakrát podařilo,bohužel Petr síť nerozvlnil.

Bohužel i tento zápas jsme si vybrali slabší okamžik a v 78 min.,kdy jsme po zaváhání Dominika dostali vyrovnávací branku.Trestňák soupeře prolétl křížem celým vápnem na zadní tyč,kde těsně před Dominikem skočil.Dominik stačil míč pouze vyrazit a nikým neatakovaný hráč míč dorazil do branky.Opět stejná chyba ,jako v minulém zápase.Zase jsme si mysleli,že akce již skončila a že se nemůže nic stát.Naše následné akce již ke góĺu nevedly a tak zápas skončil smírně 1 - 1.

V naší situaci bychom před zápasem bod brali,po takto zbytečně obdržené brance jsme však zklamaní i když je zřejmě remíza za celý průběh utkání asi spravedlivá.

sestava:Bejdl-Busch,Paszyc,Krauz,Krejčík-Doksanský,Vacík(77min.Prošek),Čermák,Lojda-Seneta,Martinák

sobota 7.11.2009 | Klub | Přečteno: 1903