Mladší žáci A

Ml.ž.C

Ml.ž.C
Ml.Ž. "C" - Jižní Město Chodov 4 : 1 (4 : 0)

V předposledním kole nás navštívil soupeř z nedalekého Chodova. S naším rivalem nemáme zrovna příznivou bilanci. Oproti loňsku jsme se ročníkově srovnali , což pro nás byla částečná výhoda. Od prvního hvizdu bylo na našich borcích vidět ,jakou mají chuť do zápasu. Naši obránci dobře pokrývali útočníky a jejich šance likvidovali už v zárodku. K Chodovské svatyni se dostáváme častěji. Ve 12 minutě zatáhne Slabák míč po levé straně a přihrává Tesymu ,který se nemýlí 1:0. Po deseti minutách je faulovaný Michal .Sám se zhostí přímáku.Asi z 20 metrů orazítkuje břevno a Slabák jde hlavou do odraženého míče 2:0. Za další dvě minuty kopeme roh. Jirka si naběhne také na odražený míč a upravuje na 3:0. Dvě minuty před koncem poločasu se nepokrytý Sedly trefuje ve vápně a zvýšuje na 4:0. Do šatny odcházíme se slušným výsledkem.
Ve dvanácté minutě druhého poločasu kope soupeř nařízený přímák.Radek v bráně míč vyráží ,našim se ho nedaří odkopnout, a nepokrytý soupeř nadvakrát doráží.4:1. Jelikož už žádný gól nepadl , byl to výsledek konečný.
Za dnešní výkon kluci zaslouží pochvalu. Plnili své úkoly.Pokrývali hráče,nedávali jim tolik prostoru,hráli do kombinace.Dnešní utkání se jim povedlo, zvláště proti tak těžkému soupeři jako byl Chodov.Díky také rodičům,kterým se zápas musel líbit a zvlášť závěrečná děkovačka.