Mladší žáci A

Ml.ž.C - přezimujeme na 1.místě

FC Real : Ml.Ž."C" - 0 : 5 (0 : 0)

K poslednímu kolu jsme zavítali na Zlíchov, kde nás čekal FC Real. Soupeř nastupoval se dvěma kluky roč.2000. Jeden byl dokonce v bráně. Ale svou urputností zlíchovské kluky celkem podržel. King vybojoval míč a jel sám na brankáře.Míč nakopl a trefuje přímo brakářovu náruč. Podobná situace se ještě párkrát opakuje. Soupeř se také dostává na naší polovinu. Asi ve 20 min. po našem faulu kope přímák ze vzdálenosti 20m. Naštěstí pro nás přestřeluje. Do poločasu se dostáváme několikrát k velkému vápnu soupeře , ale výsledek zůstává stejný jako na začátku.

Ve druhém poločase začínáme hrát více na polovině soupeře.Na první gól musíme čekat až do 18.minuty. To se na roh postavil Svěchy. Poslílá míč na hlavu Kinga,který se nemýlí a konečně zvýšuje na 0:1.Konečně jsme si trochu oddechli a hru uklidnili. Za dvě minuty kope Petr přímák. Soupeř míč odráží ke Svěchymu a ten upravuje na 0:2. Ve 23.min.opět Svěchy překonává gólmana 0:3.Ve 28.minutě doráží Milan kolenem na 0:4. Minutu před koncem skoroval dokonce i obránce Vojta.Ten si naběhl překrásně z levé strany a upravuje na konečných 0:5.

Závěr se klukům povedl a soupeře přehrávali.Polovina soutěže se nám přes dvě klopýtnutí povedla. Přezimujeme na !!!1.místě!!!.Gratuluji.Na druhého máme náskok 3 body. Teď máme před sebou zimní přípravu a na jaře pokračujeme dál.Všem klukům děkuji a apeluji na osobní zodpovědnost při zimní přípravě. To co přes zimu natrénujeme, na jaře prodáme.Závěrem děkuji rodičům za účast a povzbuzování.