Mladší přípravka A

Turnaj Union Žižkov - ročník 2002

Turnaj Union Žižkov - ročník 2002
V sobotu jsme se zúčastnili dalšího halového turnaje, který pořádal tým Union Žižkov pro mladší přípravku, tj ročník 2001 a mladší. Umístili jsme se na krásném 3. místě a kromě medailí a poháru také málem získal Péťa Novák trofej pro nejlepšího střelce.

Na turnaji bylo celkem 6 týmů - Union žižkov (ročník 2001), Šeberov (ročník 2001 + 3x 2002), Háje, Dukla A (2002+2x2003), Dukla B (2002), holky ze Slavie (2000 - 2002). Zápas se hrál 15 minut. Hrála se normálně jedna skupina, takže jsme si zahráli proti všem.


Háje - Šeberov 1:3

V prvním utkání jsme nastoupili proti o rok starším klukům ze Šeberova. Od začátku měli mírnou převahu, ale my jsme jim nedali nic zadarmo. Dokonce jsme se dočkali vedení 1:0, kdy si brankář Šeberova srazil roh Péti do branky. Jenže pak se soupeř nadechl k náporu a třemi góly otočil vývoj zápasu ve svůj prospěch. Nicméně to byl od nás pěkný bojovný výkon.

Háje - Union Žižkov 0:2

Opět o rok starší soupeř, se kterým se známe z mistrovského utkání. Union se prakticky k ničemu nedostal, my jsme měli pár příležitostí ke vstřelení gólu. Dokonce jsme na konci kopali penaltu, kterou bohužel Kryštof neproměnil. Rozhodně jsme se ale v utkání proti Šeberovu ani proti Unionu neměli za co stydět, bylo to opravdu dobré.

Háje - Dukla B 4:2

V tomto zápase jsme se vcelku brzy ujali dobrého vedení 3:0 a asi jsme si mysleli, že se nám nemůže nic stát. Dukláci ale snížili na 3:1 a to jim vlilo novou krev do žil. V tu chvíli se na naši branku valilo dost útoků a hlavně díky Domčovi v bráně nedošlo ke zdramatizování zápasu. Po této vlně útoků se nám podařilo vsítit pojistku na 4:1, ke konci ještě Dukla upravila konečný výsledek na 4:2.

Háje - Dukla A 3:3

Nejhorší výkon na turnaji. Zápas začal stejně jako v předchozím zápase. Dostali jsme se do vedení 3:0 a vše nasvědčovalo tomu, že to bude poklidný zápas. Co se dělo potom, radši nevidět. Jako by kluci měli vypínače a někdo je najednou všechny vypnul. Dukla nás začala přehrávat. Málo jsme se dostávali do šancí, hra byla převážně na naší polovině. Dukle se podařilo do konce zápasu vyrovnat na 3:3. To znamenalo jediné - pokud chceme skončit třetí, musíme porazit Slávistky.

Háje - Slavia 4:3

Ačkoliv je fotbal kolektivní hra, tohle byl zápas jediného klučiny. Péťa vzal veškerou zodpovědnost na sebe, bohužel někdy na úkor přihrávky lépe postavenému hráči, ale v tomto zápase mu bylo těžké něco vytknout, když dal všechny 4 góly a zajistil tak našemu týmu vítězství a tím pádem zisk medailí a poháru. Slávistky nehráli vůbec špatně, bojovaly do poslední chvíle, naštěstí pro nás ne se zdárným koncem.


Takhle by měl vypadat každý náš turnaj. Makat hezky od prvního zápasu a i když se nedaří, tak hlavně nemít svěšenou hlavu a neustále bojovat. Kluci si za tento turnaj zaslouží velké poděkování. Stejně tak i rodiče za účast a podporu. Umístit se 3. na turnaji určeném pro o rok starší kluky je super.


Turnaje se zúčastnili: Domča Kundrát, Kryštof Voska, Luky Gill, Ráďa Skuhra, Dáda Srba, Mates Povolný, Péťa Novák, Honza Habětín

Trenéři: Mates, Filip, Oťas


KONEČNÉ POŘADÍ:

1. Union Žižkov

2. Olympia Šeberov

3. Háje

4. Slavia dívky

5. Dukla

6. Dukla

úterý 2.2.2010 | Klub | Přečteno: 2075

Další články