ZL: Háje - Sparta Krč 4:1 (ročník 2002)

V neděli 7.2. jsme odehráli náš druhý zápas zimní ligy. Nastoupili jsme proti Krči, která měla tým namixovaný z kluků 2001 a 2002, dokonce hrála i jedna nebo dvě 2003. Soupeř se vcelku brzy ujal vedení, ale my jsme se po počátečním zmatku dokázali vzpamatovat a zápas dovést do vítězného konce.

Věděli jsme, že to nebude snadný zápas, protože Krč dokázala odehrát vyrovnaný zápas proti naším 2001. Z počátku nás také kluci z Krče dostali pod tlak, dobrou polovinu první půle byli lepším týmem. V této době také skórovali. Mohli přidat i další góly, jenže jsme měli v bráně dobře chytajícího Honzíka. V druhé polovině první půle došlo k velkému zlepšení. Hra se pomalu přesouvala k bráně Krče. Začali jsme se dostávat do šancí a do zakončení. Ke konci poločasu jsme se výsledek utkání otočili 3 brankami. Bohužel začátek druhého poločasu byl trochu podobný tomu jako začátek utkání, kluci se opět ze začátku trochu hledali. Nicméně soupeř nedokázal využít žádnou šanci. Po rozporuplném začátku jsme se ale rozjeli k hezké kombinační hře, k vidění byly pohledné akce plné přihrávek po zemi, zatímco soupeř se spoléhal spíše na brejky a dlouhé míče. Do konce zápasu se nám podařilo přidat ještě jednu branku a mohli jsme tak slavit vítězství 4:1.

Branky vstřelili Péťa, Marťas, Vojta Ž. a Ráďa.

Utkání mohlo výsledkově vypadat jinak, kdyby soupeř využil některé šance, které měl, zejména na začátku utkání. Naši kluci ale odehráli velice dobrý zápas a vypracované šance dokázali proměnit v branky. S nasazením jsme byli velice spokojeni a s předvedenou hrou také, takže veliká pochvala.

Rodičům děkuji za účast a podporu i v tak mrazivém počasí.

K zápasu nastoupili: Honza Habětín , Vojta Hůlka, Marťas Lebeda, Kryštof Voska, Péťa Novák, Vojta Žebrakovský, Mates Povolný, Dáda Srba, Luky Gill, Míša Ondrášek, Ráďa Skuhra.