ZIMNÍ TURNAJ ČAFC - ml.dorost

Zimní turnaj na nedaleké UMT ČAFC má další pokračování.

V sobotu 30.1. nám byl soupeřem Junior Praha,který jsme porazili 6 - 1,kdy jsme se brzy v utkání ujali vedení a tím zřejmě určili jeho další průběh.I čestnou branku hostí ,jsme si museli vsítit sami.

Jiné utkání jsme odehráli přesně za týden s domácími hráči ČAFC.Soupeř hrál velmi agresivně v osobních soubojích,ale rozhodně nepřistoupil ke hře nad rámec pravidel.Vůbec nám nedovolil,abychom se dostali ke kombinační hře,která nám vycházela v předešlých utkáních.Opět se potvrdilo,že proti takto hrajícímu soupeři hrát prostě neumíme.Prohra 0 -2 byla zřejmě zasloužená.

V sobotu 13.2. jsme nastoupili k utkání s Vršovicemi.Soupeř budil respekt svým počtem hráčů na střídačce , oproti našemu jedinému hráči na lavičce.V utkání bylo dosti nepřesností na obou stranách hřiště a jen občas byla k vidění hlavně v prvním poločase pohledná akce. Druhý poločas již byl více fotbalový a celé utkání se nám podařilo dovést do vítězného konce, 4 -3.

Příští sobotu 20.2. nás na turnaji zastoupí starší dorost .Naši kluci si budou užívat horského vzduchu na zimním soustředění.Ti hráči,kteří s námi neodjedou ,doplní st.dorost.Změní se tak poměr mladých,vůči starším.Ve většině utkání v tomto roce jsem si půjčovali dva, až tři hráče ze staršího dorostu ,za což hráčům musíme jistě poděkovat.

Po návratu ze soustředění, nám tak bude zbývat odehrát poslední utkání s týmem Týnce.Termín utkání v této době ale ještě nevíme(jde o odložené utkání)