Mladší přípravka A

Turnaj Radotín ročník 2001 - 1. místo !!!!!!!!!!!!!

Turnaj Radotín ročník 2001 - 1. místo !!!!!!!!!!!!!
Po minulém druhém místě z Radotína jsme dokázali naše umístění trochu vylepšit a celý turnaj jsme vyhráli!!!

Ve čtyřčlenné skupině na nás čekal soupeř z Horních Měcholup, tým Zelenče a nám známá Čafka, která minule celý turnaj vyhrála. Soupeře z našeho blzkého okolí, tzn. Měcholupy i Čafku jsme dokázali na úvod turnaje porazit. Poté jsme po delší pauze nastoupili do zápasu se Zelenčí a pauza se na klucích podepsala. Po mdlém výkonu nás Zeleneč porazila 1:0, kdy jsme prakticky nevystřelili na bránu. Pro nás tato prohra znamenala jediné - postup z druhého místa do semifinále.


V semifinále jsme nastoupili proti borcům z Lipenců, kteří vyhráli vedlejší skupinu. Kluci ovšem s vidinou zahrát si finále přistoupili k tomuto zápasu zodpovědně a dokázali si vypracovat dostatek šancí, z čehož dokázali vytěžit tři branky do sítě soupeře. Z druhého semifinále postoupila Zeleneč.


Finále potvrdilo, že naše skupina byla o poznání silnější. Kluci se ale těšili, že Zelenči porážku vrátí. Od začátku makali naplno a prakticky soupeře do ničeho nepustili. Asi po třech čtyřech minutách se trefil Ondra Pelant a dostal nás do jednobrankového vedení. To jsme drželi téměř až do konce, ale bohužel soupeř dokázal asi minutu a půl před koncem vyrovnat. Finále tedy skončilo 1:1 a došlo na penalty. Jako první kopal soupeř, ale Fíla vyrazil střelu na břevno. Poté kopal Honzík Uhmann a suverénně proměnil. K další penaltě se připravil opět soupeř, dal velice razantní ránu po pravé ruce od Fíly, jenže ten tam sebou mrsknul a velice prudkou ránu dokázal vyrazit. Stačilo tedy proměnit další penaltu. Míč si postavil Vojta Semecký.


Góóóóól. Vojta proměnil a kluci tak vyhráli turnaj. Fíla chytil dvě penalty a vychytal tak první místo na své deváté narozeniny - přejeme všechno nejlepší. Nicméně o vítězství se zasloužili všichni kluci. Hráli výborně jako tým a vzájemně se podporovali. Za to jak makali si zaslouží poděkování a vyhraný pohár budiž jim odměnou. Rodičům děkuji za účast a podporu.


Turnaje se zúčastnili: Fíla Kincl, Honza Trojan, Mates Janda, Mates Zábranský, Ondra Pelant, Vojta Semecký, Domča Střízek, Honza Uhmann, Kuba Burka

Trenéři: Míša Horník, Renča Klíčová

Hlavní fanoušek: Vítek Horník
<

Více fotek z turnaje ZDE


úterý 23.2.2010 | Klub | Přečteno: 2153

Další články