Mladší přípravka A

Zimní liga - mladší přípravka

Poslední víkend zimní ligy přinesl pro naše dva týmy mladší přípravky tři zápasy, ve kterých jsme protočili celkem kolem 30 kluků.

Háje A - Motorlet 0:5

Poslední zápas jsme odehráli proti celkovému vítězi a soupeři z pražského přeboru týmu Motorletu. Zápas se nám ne zcela vydařil. Soupeř hrající první půli po větru této výhody využil hned v první minutě, kdy se celá naše obrana vysunula proti křídelnímu hráči, který ovšem nahrál úplně volnému útočníkovi, který s přehledem zakončil. My jsme se prakticky za celý poločas k žádné útočné akci nedostali. Hra byla po většinu doby na naší polovině. Soupeř dokázal do poločasu vstřelit ještě dvě branky. Bohužel ani po otočení stran, tudíž s větrem v zádech jsme soupeře příliš nepotrápili, ačkoliv jsme se dostali už do pár slibných šancí. Soupeř naopak navýšil prvně na 4:0 a poté dokonal výhru gólem na 5:0.

Motorlet si svou výhru zasloužil, byl lepším týmem. Doufám ale, že to kluky nabudí na mistrovská utkání a ukáží nám, co v nich je. Hned příští týden nás čeká Bohemka a těm máme co vracet.....

Zápasu se zúčastnili: David Havlíček, David Eichler, Honza Trojan, Honza Uhmann, Kuba Tomek, Dan Kolář, Domča Střízek, Pepa, Honza Hadraba, David Nováček, Mates Zábranský a Matouš Kruppa

Háje B - Kunratice 0:2

Tak to byl zápas. Po celou první půli se soupeř dostal jedenkrát za půli a z toho dal branku. Celý poločas jsme byli na soupeřově půlce namačkaní, neustále v obležení branky Kunratic. A nic z toho. V druhé půli už byla hra vyrovnaná, řekl bych, že Kunratice měly i více šancí, nicméně to, co jsme spálili, to bylo neskutečné. Ke konci zápasu, kdy jsme se snažili o závěrečný tlak, nám Kunratice vstřelily branku 2:0 a bylo rozhodnuto.

Ale je super, že jsme proti o rok staršímu týmu hráli takovou partii. v první půli jsme byli rozhodně lepší. V půli druhé to bylo naprosto vyrovnané. S odstupem času převažuje spíše spokojenost než zklamání.

Zápasu se zúčastnili: Domča Kundrát, Marťas Lebeda, Péťa Jun, Míša Junová, Vojta Hůlka, Ráďa Skuhra, Dáda Srba, Adrian Blinka, Péťa Novák, Nicky Boketta, Mates Povolný

Háje B - Vyšehrad 1:5

Na nedělní zápas jsme udělali mix 2001 a 2002. Soupeř přijel spíše s 2002 ale velmi těžil z práce útočníka ročníku 2001. Zejména pomocí dlouhých míčů po zemi na zmíněného útočníka se dostával do zakončení, které bylo z poloviny neúspěšné z poloviny úspěšné. My jsme se snažili jít cestou postupné kombinace, která často ztroskotávala na shluku hráčů ve středu hřiště a na nedostatečné podpoře útoku ( týká se spíše 2002 ). V zápase bylo k vidění ale z naší strany spousta hezkých akcí, bohužel bez pořádného a důrazného zakončení.

Ačkoliv výsledek hovoří za jasné vítězství Vyšehradu, rozhodně jsem nebyl nespokojený. Vyšehradu gratuluji a těším se příští týden na další setkání, kde se budeme soupeři snažit prohru vrátit.

Zápasu se zúčastnili: Domča Kundrát, Luky Gill, Míša Ondrášek, Honza Habětín, Adam Tůma, Dáda Srba, Pája Vodrážka, David Havlíček, Erik Spěvák, Míla Lisý, Dan Kolář, Kuba Tomek, Kuba Burka, Ondra Pelant, Matyáš Skala.