Šeberov - Muži B 2:2, přátelské utkání

Šeberov - Muži B   2:2,   přátelské utkání
Přátelský zápas Dne 21.03.2010 od 17:00 h Š E B E R O V "B" - FC H Á J E "B" 2 : 2 /1:2/

MUSIL - 46´ za Štípka /spěchal do divadla/

Utkání se hrálo na UMT v Šeberově a od 30´ za umělého osvětlení za řízení místního dědy, který skoro vůbec neběhal a proto dělal dost chyb. Bylo vcelku příjemné fotbalové počasí. Na utkání se omluvil pracující Kadlec a dále chyběl pouze Kabelka, který nebyl na posledních trénincích. Mužstvo "A" hrálo včera a tak přišli všichni náhradníci. Z dorostu přišel David Dvořák. Za Šeberov také museli nastoupit někteří hráči "A", které hrálo před námi přátelák.

Jednalo se o náš první zápas a I. poločas měl vcelku dobrou úroveň, ale v II. poločase jsme kupily chyby.

Fakta z utkání:

4´ Boháč přihrává zleva vpravo na Kremlu, který, ale nezakončil střelou do branky a poté brankář podkopl Boháče a
sudí odpískal penaltu až na moje křičení
ŠTÍPEK si s penaltou poradil a míč po zemi zasunul k levé tyči

5´ po centru Aksamita zleva hlavičkuje Štípek vedle pravé tyče

8´ z 23 m zahrává trestný kop za ruku domácího hráče Aksamit, ale střílí nad branku 12´ domácí hráč střílí z voleje přes naší branku 13´ Dvořák střílí zleva z rohu velkého vápna vedle levé tyče 15´ hračička Aksamit prošel slalomem přes dva beky, ale brankář střelu podél něj nohou vykopl 20´ brankář Matějovský vykopává míč z ruky na úrovni penalty a přitom trefil protihráče a míč se snášel k levé tyči a včas
zakročil

21´ Čaki nyní zakročil bravurně, neboť vyrazil míč z hlavy vysokého útočníka

24´ Boháč dostal od protihráče míč a zleva tvrdě pálí levačkou a brankář bravurně vyráží na roh z kterého Zajac hlavičkuje
vedle levé tyče

28´ ŠTÍPEK dostal vlevo ideální míč a levačkou přehazuje vybíhajícího brankáře
30´ Dvořák střílí z 25 m nad domácí branku 35´ domácí matador Mára střílí z voleje z 25 m těsně nad Čakiho branku
39´ sudí píská z poloviny hřiště a ukazuje na penaltu za údajný faul Marvala - penalta proměněna
40´ Kremla střílí z voleje, ale pouze do středu branky a tak brankář neměl problémy
44´ Dvořák hlavičkuje slabě do rukou brankáře
65´ Řezníček střílí technicky do pravé tyče a dorážka Musila skončila na břevně
70´ Dvořák po centru z levé strany z voleje pálí do pravé tyče
72´ Aksamit střílí pouze do středu branky
78´ po hrubé chybě obrany se ocitl sám před brankářem domácí hráč a střílí po pravé ruce Čakiho do sítě
82´ Čaki opět po chybě obrany reflexivně vyráží střelu z 10 m na roh