Mladší žáci A

Ml.Ž. "A"

Ml.Ž. "A"
Bohnice - FC Háje 2:2 (0:0)Loko Vltavín - FC Háje 0:2 (0:2)

K prvnímu jarnímu utkání jsme navštívili soupeře z Bohnic. V prvním poločase hrajeme proti silnému větru a na půlku soupeře se dostáváme minimálně.Naše jedna z mála šancí byla ve třinácté minutě,kdy Michal Černý posílá míč Tomáši Kalusovi .Ten se probíjí obranou a bohužel bránu míjí.Do šaten jdeme bez branek.
Ve druhém poločase hrajeme po větru .Ve třetí minutě Michal střílí na bránu ,gólman vyráží míč k Tomášovi ,který zvyšuje na 0:1.Poté soupeř během 10 minut srovnává 1:1 a vzápětí zvyšuje na 2:1. Ve 22min. kope Tesy roh.Dává míč do malého vápna. Ze skrumáže se míč dostane k Novymu a ten nekompromisně srovnává na 2:2. A jelikož už branka nepadla ,je toto výsledek konečný.

Ke druhému jarnímu utkání jsme jeli opět ven,tentokrát do Holešovic na hřiště Loko Vltavín.Toto hřiště má nestandartně malé rozměry.Hranice velkého vápna je asi čtyři metry od autu.Nad soupeřem jsme od začátku začínali mít optickou převahu. V 10 minutě se dostal k odraženému míči Láďa Orlich a zvýšuje na 0:1 Okolo 20 minuty kope Novy roh.K míči se dostává Zelí ,který upravuje skóre na 0:2.Ve druhé půli jsme soupeře opět přehrávali.Na tomto povrchu byl míč dost rychlý a při rozměrech hříště často končil v zámezí. Další branka už nepadla,tak jsme se rozešli s výsledkem z prvního poločasu.

Oba tyto zápasy byly se soupeři ze spodní části tabulky. To vůbec nevadí ,každý zápas je jiný.