Mladší žáci A

ML.Ž "C"

ML.Ž "C"
FC Háje - Praga 3:0 (1:0)FC Háje - Čechie Uhřiněves 8:0 (3:0)

V prvním jarním kole nás navštívil soupeř z Pragovky.Na podzim jsme u nich ve smolném zápase prohráli těsně o gól.Proto jsme měli co vracet.Hned od začátku jsme na soupeře vlítli.Už ve třetí minutě posílá Novy míč na Tesyho a ten napálil břevno.Za minutu dostává Slabák přihrávku od Novyho a tu posílá těsně vedle.Okolo 10min. hodně agilní Novy posílá z voleje střelu asi z 25 metrů těsně nad.Ve 25.min kope Tesy secvičený roh na Novyho a ten hlavou zvýšuje na 1:0.
Ve druhé půli máme opět optickou převahu.V 5.min Slabák přihrává Orlichovi, ten centr na Michala ,Michal krásně hlavou, gólman chytí.Ve 12.min. Michal střílí do tyče. V 15.min. Michal vyšvihne sólo přes půl hřiště,střílí a Slabák doráží na 2:0.Ve 25.min. Střílí Michal do tyče a za 2 minuty upravuje na konečných 3:0
Dnešní zápas se klukům povedl. Šancí bylo minimálně na 8 gólu. Na šance se ale nehraje. Tři body jsou doma a to se počítá.

K dalšímu zápasu jarního kola jsme hostili soupeř z nedaleké Úhřiněvse. Soupeř se sice usídlil ve spodní části tabulky , nicméně polovina prvního poločasu byla trochu rozpačitá.První branka padla až ve 21.min.Bouček zatáhne míč po levé straně až k lajně , poté posílá do velkého vápna na Zelího a ten se nemýlí 1:0.Ve 29.min. Kuba Kec přihrává z levé strany na Novyho , který zvýšuje na 2:0. V poslední minutě se míče chopí obránce Vojta a prokličkuje se až před gólmana a zvýší na 3:0
Ve druhé půli jsme opět na koni.Ve 13.min. chytá Slabák brankářův výkop , přihrává Michalovi,který zvýšuje na 4:0.O pět minut později posílá Tesy překrásný pás na Slabáka . Ten míč zatáhne a prostřelí gólmana na 5:0.Ve 25.min. Svěchy překonává brankáře střelou z levého úhlu na 6:0.Na 7:0zvýšuje Michal střelou k levé tyči. Minutu před koncem doráží Vašek Korneta na konečných 8:0.

Všem klukům za předvedený výkon blahopřeji.Dneší zápas si kluci užili a s chutí zatstříleli. Rodičům děkuji za účast a povzbuzování. Teď se musíme soustředit na příští zápas.Čeká nás silný soupeř z Tempa.Takže v pondělí 5.4. veselou pomlázku a odpoledne sraz v 15.30h na Tempu.