Muži I.B třída - FC H Á J E "B" - JM C H O D O V 1 : 3 (1:1)

Muži I.B třída  - FC H Á J E   "B"   -  JM  C H O D O V     1  :  3  (1:1)
Dne 5.4.2010 v 16:30 h se odehrálo na hřišti FC Háje malé fotbalové derby Prahy 11.

L. HOŠEK - 75´ za ZAJACE

AKSAMIT - 52 za vyčerpaného VLASÁKA /dlouho nehrál, netrénoval a v sobotu hrál za "A" mužstvo

Žluté karty:
ŘEZNÍČEK - 34´ za oplácení po faulu na něj

ŠTÍPEK - 58´ také za oplácení po faulu dlouhého stopera

Červená karta:
KREMLA - 50´ bez míče dostal na půli bodyček a poté zbytečně jemně kopl protihráče, který se svalil jak
poďtatý

Hrálo se na UMT za chladného podmračeného počasí za řízení pana Janduse, as1 pan Burda a as2 pan Turek, bez delegáta. Tohoto před zápasem nahradil sudí z Chodova pan Ziegner, který jim domluvil jak mají pískat.

Na utkání se omluvil pro zranění Kabelka, Krejčí a Neumann. V zahraničí byl Boháč, mimo Prahu Gazur. Musil hrál v sobotu za "A" a ke konci jej chytali křeče, tak jsme jej nenominovali. Dorostenec Dvořák je také zraněný. Z "A" ze soupisky přišel Brož a Slabý. Přišel Hrůza a Bednář /za "A" nehrál pro střevní potíže/, ale jsou také na soupisce. Po delší době hrál Marval a byla znát jeho delší zápasová i tréninková neúčast. Poprvé za nás nastoupil Vlasák, který v žákách odešel do Bohemky a poté do Uhelných skladech do mužů. Chybí mu také tréninky, neboť byl mimo republiky půl roku.

Na utkání se přišlo podívat cca 60 diváků, z toho více z Chodova.

Fakta z utkání:¨

3´ Slabý zleva centruje na Štípka, ale ten v pádě na malém vápně míč míjí
5´ Řezníček střílí z voleje těsně nad levou šibenicí
13´ hosté centrují zleva na malé vápno, ale Matějovský míč vyboxuje mimo a další střelu k pravé tyči vyráží pravou rukou
na roh

15´ Hovorka střílí slabě placírkou k levé tyči
25´ Zajac proniká do vápna po pravé straně, byl i s míčem sražen, ale sudí penaltu nepískl
26´ hosté střílí z 25 m do hlavy našeho beka a míč těsně míjí břevno naší branky
27´ hostující udělaný hráč č.11 vbíhá mezi Vlasáka a Marvala, ale střílí z 15 m vedle levé tyče
29´ KREMLA hlavou z malého vápna po bochánku levačkou zprava Slabého
35´ hostující hráč č. 11 ve vápně po centru filmuje pád, špičkou kopačky v pádu obloučkem přehazuje Matějovského
36´ trestný kop zahrává zprava z 25 m Slabý, ale trefil hráče stojící vedle zdi
45´ Kremla po průniku Zajace z malého vápna trefil do nohou vybíhajícího brankáře
47´ Brož zprava tvrdě centruje na penaltu, ale atakovaný Štípek z voleje pálí vedle levé tyče
72´ hostující hráč vletěl ve vápně do Hovorky, který odkopával míč, přitom upadl a sudí odpískal penaltu k udivení našich
hráčů a fanoušků

73´ Brož střílí z 28 m, ale nad břevno

74´ urostlý hráč č.11 ve vápně "udělal" Marvala a po zemi pohodlně zavěsil
88´ L. Hošek po dvou střelách mimo, nyní střílí z úhlu do brankáře

Do několika slibných situací se dostal Adam Stříbný, ale skórovat se mu nepodařilo Ke konci zápasu hostující prcek bez míče nakopl našeho hráče, ale červenou nedostal.