Mladší žáci A

Ml.Ž. "C"

Ml.Ž. "C"
FC Tempo Praha "B" - ML.Ž. "C" 1 : 5 (0 : 1)

Na velikonoční pondělí jsme odpoledne navštívili soupeře z Tempa. Tempáci jsou sice na osmém místě ,ale průběh zápasu tomu vůbec neodpovídal. Už v páté minutě posílá Zelí pás na Jirku,ten si míč zpracuje a prostřelí gólmana 0:1. Do poločasu se hra převaluje z jedné strany na druhou.Vypadá to ,že kluci z Tempa mají chvílemi optickou převahu.Naši kluci působili překvapeným dojmem.Míče zbytečně ztráceli.Nehráli do kombinace. David spoluhráče podržel pár skvělými zákroky .V polovině poločasu vyráží soupeřův roh.

Začátek druhého poločasu jakoby kopíroval ten první.. Okolo 10min. posílá Novy pás na Svěchyho ,který pěkným padáčkem překonává gólmana na 0:2. Soupeř se opět dostává na naší polovinu. Okolo 15min. David v závaru před naší bránou dvakrát vyráží a potřetí kapituluje.1:2. Naši obránci byli pouze za statisty. Poté jsme se trochu probudili.Ve 20min. posílá Svěchy míč na Jirku ,ten prochází do vápna přes dva hráče a střílí.Jeho střelu brankář vyráží , míč se dostane ke Slabákovi a ten zvýšuje na 1:3. Pět minut před koncem Slabák posílá míč na Jirku ,který opět překonává gólmana 1:4. Minutu před koncem dává Jirka hattrick na 1:5 nádherným přehozením soupeřova brankáře.

I přes tuto výhru byl průběh zápasu z naší strany trochu rozpačit.Soupeř byl urputný , hrál technický fotbal, ale ke konci už ztrácel trochu síly.
Tento zápas musíme hodit za hlavu a připravit se na další.V sobotu nás navštíví SK Viktoria. Takže sraz v 7.30 na Hájích.Závěrem děkuji rodičům za účast a povzbuzování.