Ml.dorost - AFK Podolí - Háje 2 - 0 (1 - 0)

V nedělním odpoledni jsme se vydali na Kavčí hory, kde nás čekalo první mužstvo pražského přeboru.Kluky jsme se snažili uklidnit, aby se jim ze soupeře nerozklepala kolena hned při vstupu do areálu.

Zdůrazňovali jsme hlavně fakt, že v tomto utkání skutečně nemáme co ztratit a že daleko důležitější utkání nás teprve čekají.Chtěli jsme, aby kluci na dobrý základ (dvě předcházející vítězství) si dodali hlavně pocit, že dokážou hrát s každým soupeřem a zvednout si tak sebevědomí.Rozhodně jsme nechtěli hrát nějakého ,,zanďoura", ale zároveň jsme se s tímto soupeřem nemohli pustit do hry ,,nahoru-dolů".Myslíme si, že kluci hráli tak, jak jsme se domluvili.Kluci celý zápas odmakali a zřejmě s přihlédnutím ke všem komplikacím (zraněním, nemocem, doplnění kádru až před začátkem soutěže apod.) zahráli na hranici svých současných možností.A co více, nepustili daleko zkušenějšího soupeře do trvalého tlaku.Naopak hra zadních řad snesla přísné měřítko(jak při hře dozadu, tak dopředu ), záložní řada odvedla dozadu také kus práce, při hře dopředu to chce zpřesnit finální přihrávku.Útočníkům nelze upřít snahu(snažili se, dřeli), ale důrazně hrající zadáci soupeře je nepustili do vyložených šancí, ale rozhodně se ani nenudili.Je potřeba zvýšit tlak na soupeře, který by byl poté nucen k chybám, tak jako jsme chybovali mi při druhé brance.

1 min. na krásný centr uzdraveného Doksanského se rybičkou vrhl Pinkava. Míč byl rychlejší nežli let Matouše, každopádně v prvních minutách zápasu hezký moment.

2 min.Novák si bohužel více předkopl míč, ke kterému měl poté blíže soupeřův brankář

12 min.na soupeřův roh si naskočil hráč hostí a bohužel jeho hlavičkový lob skončil přesně v rohu naší branky 1 - 0.

18 min Lačíkovo zaváhání při vyběhnutí hasil na poslední chvíli Krauz

19 min Seneta se dostal do ofsajdu po krásném uvolnění Pinkavou

21 min.Lačík vyrazil nepříjemnou střelu z pravé strany

29 min.Buschův pozdrav hostujícímu brankáři (nad)

34- 38 min.nechaly vyniknout hned dva hráče.Našeho brankáře a útočníka hostů Petráka.Dvakrát ho Lačík vychytal a po třetí ,když udělal kličku do protipohybu Krauzovi, minul již odkrytou branku

Do druhého poločasu jsme nastoupili v nezměněné sestavě.

42 min.Seneta na hranici ofsajdu velmi dobře převzal míč, s brankářem bohužel přeloboval i domácí branku.

Ve 45 min.jsme reagovali na poločasové střídání soupeře a do hry jsme po dlouhé době poslali uzdraveného Paszyce, který se postavil na své místo stopera vedle Krauze.Dolu šel Vacík , Hořický se posunul dopředu.

55 min.Hořický hlavičkoval do brankáře

60 min.střídání,za Doksanského Hančl

63 min.veliká chyba při rozehrávce na naší půlce a vybídnutí ke skórování domácího útočníka Jarolímka.Nutno podotknout,že to byla jediná vážnější chyba v zápase se kterou domácí útočník ani nemohl jinak naložit 2 - 0.

70 min.další střídání na naší straně.Dolu šel Hořický místo něj šel Fousek.

71 min.hezké uvolnění přihrávkou středem po levé straně nabíhajícího Hančla, tomu však v nadějné pozici míč sklouzl z jeho levé (velká škoda)

80 min.opět přihrávka středem na kterou seběhl Novák.Došlo ke střetu s domácím brankářem a bohužel k ukončení dnešního účinkování Nováka v zápase.Doufejme, že jeho zranění nebude vážnějšího rázu.

Místo Nováka se do hry zapojil Pazák.

Sestava: Lačík-Busch,Krauz,Hořický(Paszyc),Lojda-Doksanský(Hančl),Vlček,Novák(Pazák),Pinkava,Seneta,Vacík(Fousek)

V dalším zápase nás čeká mužstvo Aritmy Praha a nemá cenu se ani zmiňovat, jak důležité to bude utkání.Doufáme, že kluci přistoupí k utkání a hlavně k přípravě na toto utkání se vší vážností.Na čtvrteční a páteční trénink se omluvy neuznávají.