Mladší přípravka B

Starší přípravka 1999 - Vyšehrad 2:0 (0:0)

PEPE Bára zachránil ročník 1999!

V neděli 9.4.2010 od 15 hodin jsme nastoupili na domácí půdě proti družstvu od Nuselského mostu.

V podzimní části soutěže jsme na hřišti soupeře horko těžko vyhráli 1:0 a v zimní přípravě jsme dokonce prohráli. Tudíž nás nečekalo žádné lehké utkání.

Sraz máme stanovený na 1 hodinu před začátkem zápasu. Všichni hráči to od začátku jarní sezony perfektně dodržují. Pochvala patří klukům i rodičům! Bohužel zámek na dveřích našich šaten byl až do 14:15 hodin zamčený. Tímto se omlouvám hráčům a rodičům. Pro příští zápas budu urgovat včasné zpřístupnění šaten.

Již ve středu jsem věděl, že k zápasu nebudeme moci nominovat: Jakuba Šustu, Jakuba Hobzu, Michala Teubnera a otazník visel nad Vojtou Novákem a Lukášem Navrátilem. V páteční dopoledne mi spadl menší kamínek ze srdíčka, když mi přišla textovka: Vojta je OK. Na nedělní sraz bohužel nedorazil Lukáš z důvodu obnovení průběhu své nemoci. K zápasu jsem nominoval i dva hráče B týmu.

První poločas:

Prvních 10 minut jsme měli zcela ve své moci a soupeře nepouštěli na dostřel naši branky, kterou opět hájil Tadeáš. Pavlík nastoupil v základní sestavě na pozici útočníka a vedl si opravdu velice dobře. Bohužel jsme nebyli schopni vytvořené tutové šance proměnit.

Soupeř po sléze hru vyrovnal a pomalu si začal vytvářet i příležitosti k ohrožení naší brány. Do konce poločasu se hrála spíše kopaná nežli fotbal.

Druhý poločas:

Začal tak jak skončil první. Prostě to byla velká mizérie. Zápas se pomalu blížil ke konci. Reakcí na blížící se konec bylo vysunutí Martina Cimpricha na post hrotového útočníka. Po 5 minutách strávených v útoku proměnil Martin hned svou první příležitost po nezištné přihrávce Pepy Báry. Pepa však neřekl poslední slovo a po centru z pravé strany krásně skóroval. Do konce utkání se již nic nestalo a tak jsme vyhráli silou vůle a s trochou štěstíčka 2:0.

Za dobrý výkon a velkou snahu si zaslouží pochvalu Vojta Ježek, kterého také vyhlašuji nejlepším hráčem utkání. Pochvala patří také Tadeášovi za první nulu v Hájeckém dresu.