Mladší žáci A

ML.Ž "C"

ML.Ž "C"
Ml.Ž. " C " - SK Viktoria Žižkov 2 :1 ( 0:0)

V sobotu 10.4. nás navštívil starý známý soupeř z Vítkova.Na podzim jsme podlehli těsně 2:1,proto jsme měli co oplácet. V prvních pěti minutách nás protivník zatlačil na naší polovinu. Po chvíli se hra pohybovala okolo středové čary. Byla to desetiminutovka ofsajdů na obou stranách. Okolo 13.min. jde Michal na golmana a míjí bránu. Za dvě minuty opět Michal,který vede míč přes půl hřiště,opět vedle. Za další minutu se ke střele napřáhne Slabák a golman chytá. Deset minut před koncem poločasu si jde Láďa Orlich pro faul. Přímáku se ujímá Michal a z dvaceti metrů letí míč do náruče brankáře. Pět minut před půlkou míč vybojuje Tesy a skoro od poloviny jde sám na brankáře a střílí těsně vedle.Do šaten jdeme bez branek.

Ve druhé půli jsme měli hodně chutí s výsledkem něco udělat. Už v páté minutě posílá Tesy míč na Jirku ,který si míč zatáhne do vápna a obstřelí golmana 1:0.Po dalších deseti minutách se soupeř dostane do našeho vápna. Útočník Viktorky už bez míče zakopne o Petrovy nohy a je písknuta penalta.Z ní se soupeř nemýlí.1:1.Za minutu Tesy vybojuje před velkým vápnem míč , jde sám na brankáře, kličkou si ho položí na zem a střílí z ostrého úhlu.Bohužel trefuje tyč. Za další dvě minuty Tesy posílá centr na Slabáka a ten z voleje dává nad. Okolo 20.min. posílá Klobouk perfektní pás na Jirku.Jirka si míč zpracuje a od poloviny hřiště utíká obráncům a překonává golmana na 2:1.Po chvílí rozhodčí pískne ve vápně Viktorky jasnou penaltu na našeho útočníka. A k údivu všech hned odpískanou penaltu zrušil. Jinak dobře pískající sudí si vybral slabou chvilku.A jelikož do konce žádná branka nepadla,zůstanou tři body doma. Průběh utkání ovšem neodpovídá výsledku 2:1. Brankář soupeře celkem podržel.

Závěrem chci kluky pochválit za předvedený výkon a poděkovat rodičům za hlasité povzbuzování.Všem se určitě utkání líbilo.