Ml.přípravka "B" - Meteor 2:3 (1:2) + FOTO

Po dlouhé době jsme si zahráli proti stejně starým klukům. Soupeř nás přehrál zejména na začátku a na konci utkání. Utkání by slušila více remíza, Meteor vyhrál díky dobře nacvičeným rohům.

Naše hra nebyla tak dobrá, jako v minulém utkání, kdy se snažili kluci jít do kombinace. V utkání samozřejmě byly hezké akce, rád bych ale vyzdvihl Péťu, který táhl většinu našich útočných akcí. Gól dal a na druhý parádně nahrál Vojtovi Ž.

Nezačali jsme dobře. Hned z prvního rohu, který Meteor rozehrál na krátko se kluci nestačili zorientovat a Meteor toho využil - 0:1. Prvních 10 minut jsme se vyloženě hledali. V 6. minutě zvýšil Meteor již na 2:0. My jsme se chytli až prvním gólem. Péťa vybojoval na naší polovině míč, pelášil přes celé hřiště a střelou k tyči snížil na 1:2. Hra se již pak zlepšovala. Záložníci dobře podporovali útok, který byl ale až moc schovaný. Vylouženou čanci si do půle nepřipravil ani jeden tým a tak půle skončila 2:1 pro Meteor.

Začátek druhé půle patřil nám. Soupeře jsme přitlačili. Díky tomu jsme srovnali stav na 2:2, kdy Péťa předložil balón Vojtovi, který se z blízkosti nemýlil. Do dobré šance se pár minut poté dostal z levé strany taky Lukýno, brankář ale dobře zasáhl. Zbývalo do konce tak 10 minut, kdy nás Meteor přimáčkl na naší polovinu. Naši kluci se z toho tlaku nedokázali vymanit a taky již byli vysílení. Gól na 2:3 jsme soupeři prakticky darovali po chybě v obraně. Vyrovnat jsme již nestačili a výhru si tak odvezl Meteor.

Škoda začátku a konce zápasu, prostřední část byla dobrá. Celkový výkon taky dobrý. Trošku nám dnes vázla kombinace, což bylo dáno tím, že nám soupeř nedával tolik volného místa a při převzetí míče se nás snažil hned napadat. Příští týden s Kačerovem nás čeká silnější a starší soupeř, ale když kluci zamakají, tak věřím, že je dokážeme dost potrápit.

Zápasu se zúčastnili: Nico Boketta, Domča Kundrát, Ráďa Skuhra, Mates Povolný, Vojta Hůlka, Vojta Žebrakovský, Luky Gill, Péťa Novák, Adam Tůma, Pája Vodrážka