Mladší přípravka B

FC Háje - H.Počernice 2:1

Za chladného sobotního dopoledne jsme přivítali soupeře z Horních Počernic, který se nacházel ve spodní polovině tabulky jako my.

První minuty zápasu se odehrávaly spíše uprostřed hřiště bez výraznější šance na obou stranách.
Zhruba po 10 minutách hry jsme začali soupeře přehrávat a postupně jsme si vytvářeli územní převahu na jeho polovině. Výsledkem byl gól v 15 minutě v brance soupeře, kdy se po hezké akci na levé straně útoku uvolnil přes obránce Olda Vlček a podél bránkáře s přehledem umístíl míč do brány. Za dalších 5 minut se naši útočníci opět ocitli takřka sami před bránou, kdy z pravé strany opět aktivní Olda Vlček naservíroval na malé vápno úplně volnému Láďovi Malému, ale ten trestuhodně ze záklonu bránu přestřelil! Soupeř se taky ocitl v několika gólových příležitostech hlavně po našich individuálních chybách stopera Vojty Hlaváčka a brakáře Davida Melína. Když už se všichni zúčastnění chystali do kabin, byl ve vápně faulován Olda Vlček a balon si na penaltu postavil Dan Houžvička. Bohužel se velké šance jít do vedení zalekl a penaltu neproměnil (střela do prostřed brány!).

Druhý poločas byl opět větsinou v naši režii, i když jsme se opět zbytečných chyb nevyvarovali což mělo za následk roh hostí, neukopnutý balon z vápna a srovnání 1:1. Naštěstí za 10 minut po centru z levé strany uklidil balon do branky hostí Jiří Falc na 2:1. Soupeř se ještě pokusil zápas srovnat kdy na konci zápasu vykopával Vojta Hlaváček balon z prázdné brány, ale vítězný stav se nám podařilo udržet až do konce.

Sestava: Melín-Linha,Hlaváček,Jelen(Benghouini)-Krejčík,Kůs,Grebeň,Houžvička(Hrubý),