Mladší žáci A

ML.Ž. "C"

ML.Ž. "C"
Čechie Dubeč - ML.Ž "C" 0 : 9 (0:3)

Po ztrátě tří bodů z minulého kola s mužstvem Meteoru , jsme navštívili nedalekou Dubeč. Na podzim jsme tento mančaft doma porazili.Nyní jsme toto chtěli zopakovat.
Už ve druhé minutě kope Vašek přímák.Míč doletí k Jirkovi a ten dává vedle. V 6.min. dostává soupeř žk. po faulu na Jirku.Michal kope přímý kop,golman vyráží před Láďu Orlicha , který se nemýlí 0:1.Dalších 15 minut hrajeme většinou na polovině soupeře.Okolo 20.min. rychlonohý Jirka zatáhne míč po pravé straně až do vápna.Poté vystřelí , brankář vyrazí a Láďa Orlich je opět ve správnou chvíli na správném místě 0:2. Za tři minuty opět Jirka vyráží s míčem od poloviny , jede sám na bránu a překonává brankáře 0:3. Minutu před koncem poločasu kope Michal po faulu soupeře opět přímák,který golman bravurně vyráží.

Po změně stran v půldruhé minutě nás soupeř opět fauluje. Asi z 20 metů Michal míč napálí ,škrtne postavenou zeď a zvýšuje na 0:4. Ve 4.min. Jirka znovu ukáže soupeřům záda a dokonce si i položí kličkou brankáře a zvýšuje na 0:5. Uplyne pět minut a Jirka upravuje na 0:6. Na 0:7 doráží Michal.Tři minuty před koncem dává Jirka centr z pravé strany.Odražený míč se dostane ke Svěchymu.Ten si míč zpracuje dvěma nožičkama a třetí do brány 0:8.Ve třicáté minutě posílá Tesy roh na hlavu Petra Štundla a ten upravuje na konečných 0:9.

Po dvou hubených kolech na góly si kluci zastříleli. Dávali si celkem přihrávky do kombinace. Bylo vidět ,že je hra baví. Teď nás čekájí dva náročné týdny.Kromě víkendu hrajeme v týdnu předehrávané zápasy. Závěrem chci poděkovat rodičům za účast a povzbuzování , které bylo slyšet přes celé hřiště.