Mladší přípravka "C" - SKHM 1:1 (1:0) + FOTO

V sobotu jsme na našem hřišti přivítali soupeře z druhé strany přehrady. Ačkoliv měly oba týmy velké množství šancí, strhnout vítězství na svoji stranu se žádnému nepodařilo a zápas tak skončil zaslouženou remízou.

Na začátek bych chtěl kluky pochválit. Jejich hra se za poslední zápasy dost zlepšila. Již minule proti Šeberovu to bylo herně dobré a v sobotu na to kluci dá se říct navázali. Na začátku si vytvořili mírný tlak a o rok mladšího soupeře lehce zmáčkli. Horní Měcholupy hrály především na delší míče do běhu, což naším vysouvajícím obráncům moc nesedělo. My jsme se snažili o postupnou kombinaci, která byla proložena několika zbrklými nákopy.

První branku jsme vstřelili v první půli, kdy jsme se při rohu natlačili přes soupeřovu bránu a úspěšně míč dotlačili až do sítě - 1:0. Do dalšího ohrožení brány jsme se v první půli ale moc nedostávali, i proto, že jsme se tlačili dopředu v malém počtu lidí a pořádně tak nedoplňovali jediného útočníka. Druhá půle byla fotbalově hezčí z obou stran. Měcholupy vyrovnaly hned zkraje, kdy se dostaly do rychlého brejku a mířící doprostřed brány propadla Davidovi pod tělem. David chytal ale jinak skvěle. Mnohokrát nás dobrým zákrokem podržel. Chtěli jsme do brány postavit i Lukyna, od tohoto záměru jsme ale museli upustit, jelikož si při rozcvičení zranil palec na ruce. Po mnoha šancích na obou stranách již gól po velkých závarech nepadl. Naši největší šanci měl na noze Matěj Hladík, který balón do brány neprotlačil. Utkání tak skončilo zaslouženou remízou.

Z naší strany si myslím, že se jednalo o dobrý zápas bez většího důrazu před bránou soupeře. Kluci se snažili a makali po celý zápas. Párkrát v utkání byla k vidění opravdu hezká akce, která jistě lahodila oku přihlížejících diváků, kterých přišlo dost, za což jim patří dík.

Zápasu se zúčastnili: Kuba Tomek, Kuba Burka, Filda Mládek, Míša Hartman, Erik Spěvák, Matěj Janda, Matyáš Skala, Ondra Pelant, David Havlíček, Péťa Dutko, Matěj Hladík, Míla Lisý, Luky Hlinka