Mladší přípravka "B" - REAL 6:0 (5:0) + FOTO

Po vydařených čarodejnicích jsme nastoupili na prvního máje proti REALu. V prvních třech minutách jsme již vedli tři nula. Po třetí minutě jsme však již každou minutu branku nevstřelili a tak místo potenciálních 50:0 skončil zápas mírnějším výsledkem, a to 6:0.

Začátek byl opravdu obdivuhodný. My jsme hráli v prakticky nejsilnější sestavě, což se projevilo na záčatku. REAL byl myšlenkami jinde než na hřišti a soupeřovu nepozornost v úvodu jsme potrestali třemi úvodními góly. Poté tempo hry trochu uvadlo. Nehráli jsme tolik kombinačně, jako v předchozích zápasech, spíše jsme neustále sváděli osobní souboje na polovině našeho soka. V první půli jsme skórovali ještě dvakrát. Zejména gól Dády stojí za zmínku. Z dobrých 20 metrů vystřelil z první a míč dohopsal až za záda brankáře. REAL zahrozil tak 2x, 3x, ale v buď němířil mezi tyče, nebo míč chytil výborně chytající Ráďa. Stav 5:0 o půli hovořil za vše. Kluky bylo do druhé půle težké motivovat.

Bylo vidět velké uspokojení. Již jsme se tolik necpali do vápna soupeře, šancí už jsme si tolik také nevypracovali. Kolotoč, ke kterému jsme kluky nabádali se také nekonal a tak jsme se ve druhé půli dočkali spíše poklidného dohrání zápasu s jedinou vstřelenou brankou. Branky v zápase vstřelili: 3x Kryštof Voska, 1x Marťa Lebeda, 1x Péťa Novák, 1x Dáda Srba.

Jsem rád, že se klukům podařilo vyhrát. Pro jejich seběvědomí je to důležité. Výborné také je vstřelení tolika branek. Paradoxně naše hra ale nebyla taková jako v předešlých zápasech. Přizpůsobili jsme se příliš soupeři. Již se těším na zítřejší zápas v Dolních Chabrech, kam jede totožná sestava. Takže šupky hupky do postýlky, ať naberete hodně sil chlapáci.

Zápasu se zúčastnili: Míša Ondrášek, Marťas Lebeda, Domča Kundrát, Luky Gill, Dáda Srba, Kryštof Voska, Mates Povolný, Ráďa Skuhra, Vojta Hůlka, Vojta Žebrakovský, Péťa Novák, Adam Tůma, Pája Vodrážka