Kunratice - Mladší přípravka "C" 6:3 (5:0) + FOTO

Kluci hráli ve stejný čas jako áčko, a tak museli pomoci kluci z 2002. Po špatné první půli se kluci v poločase druhém zvedli a předvedenou hrou soupeře přehráli.

Na začátek bych rád poděkoval rodičům i klukům 2002, že přišli pomoci. Navíc proti o rok starším klukům odehráli velice dobrý zápas.

Začátek utkání nám opravdu hodně nevyšel. Soupeř se do nás hned natlačil. Naši kluci málo bojovali a nechávali Kunratice hrát. Ty toho náramně využily a dostaly se hned v úvodu do vedení, které postupně navyšovaly. Prvních 10, 15 minut bylo opravdu strašidelných. Když už jsme se dostali před branku soupeře, tak jsme buď nevystřelili nebo byla střela příliš slabá. Ke konci prvné půle přišlo mírné zlepšení. Poločasový výsledek 5:0 naštěstí kluky tolik nedemotivoval tak, jak jsme se bál.

Druhý poločas přinesl výrazné zlepšení, zejména v individuálních průnicích. Kombinačně jsme dnes moc nehráli. Bojovnost nám ale v druhé půli nechyběla. Soupeř se před naši branku dotával zřídkakdy, buď se hrálo na jeho polovině, nebo jsme Kunratice zatlačili před jejich branku. Zkraje 2. půle jsme alespoň částečně smazali manko prvního poločasu. Péťa Novák individuálně prošel celé hřiště a snížil na 5:1. Chvíli na to připravil gól pro Péťu Dutka, který snížil na 5:2. Vypadalo to na nádech k velkému náporu. Asi pět minut na to padly v rychlém sledu dva góly po dlouhých nákopech a brejku útočníka. Každý do jedné branky a tak vypadalo skóre 6:3. Naši branku vstřelil po nahrávce Péti Nováka Luky Hlinka. Ačkoliv jsme měli ještě nějaké šance, tak se výsledek utkání již neměnil.

Dobrá druhá půle, ve které jsme byli rozhodně lepší než soupeř, zmírnila debakl z půle první. A stačilo jen více se pohybovat a býti důraznější v soubojích o balón.

Zápasu se zúčastnili: Domča Kundrát, Ráďa Skuhra, Péťa Novák, Matěj Janda, Adam Tůma, Pája Vodrážka, Luky Gill, Péťa Dutko, Ondra Pelant, Míla Lisý, Luky Hlinka