Mladší přípravka "A" - Admira 0:9 (0:3)

Zápas s Admirou se nám výsledkově nevydařil, soupeři zejména v první půli padlo do naší branky vše, co mohlo. Nebýt toho, mohlo se jednat o vyrovnané utkání

Hned v první minutě se soupeř po našem faulu dostal k zahrávání přímáku. Ačkoliv se kopalo ze střední vzdálenosti, hráč Admiry ho zahrál opravdu skvěle. Balón k naší smůle zaplul do pravé šibenice. Druhý gól jsme obdrželi čtyři minuty na to. Na první pohled nevýrazná akce Admiry po levé straně skončila brankou, kdy si Fíla nepohlídal přední tyč. Útočník hostí ale proběhl před branku až příliš lehce. Kluky to samozřejmě nalomilo. Snažili se kombinovat, mnohdy úspěšně, přesto se k pořádnému zakončení nedostávali, chyběla pořádná finální přihrávka. Hrálo se zejména uprostřed hřiště, soupeř si také šance příliš nevypracoval. Dařilo se mu ovšem střílet góly z pozic nepřímo ohrožujících bránu. Branku na 3:0 dal z velké vzdálenosti střelou z voleje, který přeletěl Fílu, který s tím těžko mohl něco dělat. Myslím, že po první půli byl zápas naprosto vyrovnaný. My jsme ale neohrozili branku Admiry, zatímco Admira dala spíše nevypracované góly po našich chybách. To se ale změnilo v poločase druhém, kdy se Admra nakopnutá výsledkem z první půle dostala do tlaku.

Klukům opět utekl začátek poločasu. Během prvních dvou minut dvakrát inkasovali a Admira už hrála v klidu. Ve snaze dát nějaké branky jsme více otevřeli obranu a konečně si vypracovali šance. Ty ale neumíme proměňovat. Chybí nám gól, kterým bychom se v zápase chytli. Nicméně akce, které kluci vytvořili, byly velice pohledné a chyběla jim jen ta úspěšná tečka. Admira si vytovřila také velké množství šancí, takové tři čtvrtiny proměnila.

Ačkoliv Admira měla v zápase převahu, konečný výsledek je pro nás krutý. Všichni kluci zápas odmakali, bojovali naplno. Soupeře nakoply úvodní branky, díky jímž se dostali na koně, z něhož jsme je nesesadili i po několika hezkých akcích.

Zápasu se zúčastnili: Matouš Kruppa, Kuba Burka, Fíla Kincl, Mates Zábranský, David Eichler, Honza Uhmann, Fíla Anděl, Dan Kolář, Honza Trojan, Honza Hadraba, Vojta Semecký, David Nováček, Maty Krčil, Pepa, Domča Střízek