Mladší přípravka "B" - Bohnice 2:1 (2:0) + FOTO

Ke zlepšeným výkonům začínáme již přidávat i výsledky. Kluci si vyhrát zasloužili a z výhry také měli velkou radost.

Soupeř nastoupil s jedinou 2001, jinak měl samé 2002. Takže jsme hráli proti sobě rovným. Kluci od podzimu udělali obrovský kus práce a jsem velice rád za hru, kterou se vyznačují a kterou prezentují. Bohnice hlavně nakopávali. My jsme se jim ze začátku přizpůsobili, vůbec jsme si nezastavovali balón a dávali z první někam pryč. Po vystřídání všech hráčů však již začala fungovat naše hra. Od soupeře bychom si ovšem mohli vzít ponaučení z napadání. Nedávali nám prakticky prostor, jakmile jsme udělali kličku, hned byl u nás další hráč. Toto se do kluků snažíme, zatím neúspěšně, dostat.

Prvních 7-10 minut se hrálo převážně uprostřed hřiště, kluci na place se spíš oťukávali. Počáteční nefotbal a nekopávaná nebyla moc líbivá, ale jak jsem již říkal, to se po vystřídání hráčů změnilo. Najednou kluci začali hrát tak, jak je jejich zvykem. Kličky, přihrávky a hlavně nenakopávání. Na balónu jsme byli rozhodně silnější než soupeř. Přibližně v desáté minutě jsme dali první gól. Vojta Hůlka zabojoval uprostřed hřiště, vypíchl balón na Kryštofa a ten se v nájezdu na brankáře nemýlil a poslal nás do vedení 1:0. Následovala sérii rohových kopů. Sice jsme je ještě netrénovali, ale kluci je zahrávali velice dobře a při každém rohu byl veliký závar před brankou soupeře. Z jednoho takového rohu se prosadil velkým důrazem před bránou Lukýno. Bohnice se za celý poločas k ničemu nedostaly, na Toma nešla jediná střela.

Druhá půle z naší strany tak dobrá nebyla. Ne, že by se Bohnice k nečemu dostaly, ale měli jsme trošku problémy dostat se do šance, Bohnice k nám dobře přistupovaly a když už jsme se blížili k vápnu soupeře, přiběhl nějaký obránce hostí a míč odkopl. U nás chyběl větší pohyb. Útočníci byli hrozně odříznutí od zálohy, která neměla komu nahrát. Přesto jsme se dočkali i nějakého přenesení hry ze strany na stranu. Bohnice daly gól z ničeho, dlouhý nákop skončil až za zády Toma. Jedinou šanci si prakticky vypracovaly 3 minuty před koncem, slabé zakončení z jejich strany ale rozhodlo o naší zasloužené výhře 2:1.

Zápasu se zúčastnili: Kryštof Voska, Luky Gill, Domča Kundrát, Tom Dvořák, Ráďa Skuhra, Honza Habětín, Vojta Hůlka, Vojta Žebrakovský, Adam Tůma, Marťas Lebeda, Pája Vodrážka, Dáda Srba, Mates Povolný