Muži I.B třída - FC HÁJE "B" - Junior 0 : 2 (0:1)

Muži I.B třída  - FC HÁJE "B"   -  Junior     0 : 2  (0:1)
Utkání se hrálo ve čtvrtek od 19:00 h vzhledem k sobotním oslavám 80 let Hájů. Řídil jej pan Slavík, as1 pan Kutiš ml., as2 pan Grégr. Bylo pod mrakem a tak bylo ideální fotbalové počasí. Ke konci zápasu bylo již dost šero.

faulovaný/

Na utkání chyběl Marval /dovolená/, Gazur /nemocný/, Hanzlík, Neumann, Kabelka, P. Štípek /všichni zranění/, Boháč /mimo ČR/, Stříbný /zkoušky/. Ze soupisky přišel Bednář a Fedič. Po delší době si zahrál za "B" Musil. Z dorostu přišel Reichmann. Chtěl také R. Štípek, ale hrál fotbal za školu.

HOSTÉ BYLI NADUPANÍ HRÁČEMA z "A", neboť jim hrozí sestup. Na sestup je jistý Rapid a dále Klánovice, Dubeč a Tempo z důvodu sestupu Dukly z divize. Měli lepší fotbalové akce a byli více nebezpečnější, což prokázali vstřelením branek. Nám se střelecky vůbec nedařilo, neboť jsme přestřelovali, nebo střely byly slabé.

Fakta z utkání:

2´ centr zprava, střela z 16 m do pravé tyče

6´ střelu ze 14 m k pravé tyči Čaki vyráží do strany

19´ roh zprava a střela k levé tyči byla opět Čakim vyražena

26´ střela z 25 m k pravé tyči byla opět Čakim chycena

27´ tr. kop z 20 m trefuje Fediče do hlavy

28´ Bednář střílí z 23 m vysoko nad

35´ Aksamit střílí z první levou z 10 m po centru Bednáře slabě a brankář chytá

38´ Aksamit se prokličkoval mezi bekama, ale střela levou rohlíkem k pravé tyči byla
chycena

50´ centr hostů zprava na malé vápno vlevo, kde volný hráč hlavičkuje k levé tyči

51´ střela k levé tyči a Čaki opět bravurně vyráží na roh

68´ Čaki opět ve skluzu vyráží míč do bezpečí před nabíhajícím útočníkem hostí

76´ Reichmann pálí z první ze 14 m těsně nad branku po centru zprava Kremly a
hlavou nadzvednutí míče nad beky Aksamitem

83´ centr zprava vlevo před malé vápno, ideální zpracování míče a střela nad zemí
prošla vedle Čakiho nohy do branky

Musím říci, že soupeř vyhrál zaslouženě, neboť měl více šancí a chuti k vítězství.
Touto porážkou jsme ukončili výbornou sezónu, neboť jsme pátí a v příp. vízěství Bílé Hory nad mužstvem ČAFC budeme šestí. Na nováčka a časté zranění a omluvy