Mladší žáci A

Mladší žáci A,Přebor,10.kolo:FC HÁJE-AC Sparta Praha 0:2(0:1)

V desátém kole nás čekal zápas o první místo. Hostili jsme Spartu, která měla stejně jako my, plný počet bodů - 27. Bohužel počasí nám nepřálo, celý zápas pršelo a na mokrém terénu to klukům hodně klouzalo.

První poločas se hrál opět ve vysokém nasazení.Sparta začala větším tlakem na naši branku,ale během pár minut jsme hru vyrovnali.Za první poločas jsme se dostali do dvou brankových příležitostí,v páté minutě se náš útočník dostal do vápna,kde byl soupeřem faulován,ale rozhodčí neposoudil tento zákrok jako nedovolený.Druhou šanci jsme měli z rohu,kdy náš hráč hlavičkoval do náruče golmana.V 15 minutě přišel klíčový okamžik zápasu,po naší chybě v kombinaci se soupeř zmocnil míče a třemi rychlými přihrávkami se dostal do zakončení.Pro nehlídaného hráče bylo sólo snadnou záležitostí,prostřelil našeho golmana a prohrávali jsme 0:1.

Do druhého poločasu jsme šli s úmyslem otočit nepříznivý výsledek zápasu.To se nám bohužel nepovedlo.Soupeř chodil do rychlých brejků, z kterých nám hrozilo nebezpečí.Soupeř měl naštěstí vychýlenou mušku,tak jsme si druhý gól dali sami(vlastní).Na vyrovnání jsme neměli,naše útoky končili před vápnem.V tomto zápase byli oba brankáři bez práce.Ani na jedoho nešla střela,kde by musel zasahovat,přesto jsme prohráli 0:2.Vím,že kluci bojovali a chtěli vyhrát,ale soupeř byl dnes lepší a za bojovnost a nasazení všem děkuji!Sparta je výběr nejlepších hráčů Prahy a také podmínky k trénování má ze všech nejlepší.Naši hráči jim byli důstojným soupeřem a za svůj výkon se nemusí stydět!Sparta se tedy stala podzimním přeborníkem mladších žáků Prahy a tímto jim gratulujeme.My máme před sebou poslední zápas se Spartou Krč a doufám,že udržíme druhé místo podzimní části soutěže.

Sestava:Bejdl-Vacík(Voldřich),Ryzec(Seneta),Navrátil,Faměra-Novák (Paszyc), J.Šplíchal,M.Šplíchal,Jiskra-Solař(Lojda),Grafnetr(Hančl)