Muži I.B třída   -  FK ÚJEZD nad Lesy - FC HÁJE   "B"    4 : 0
Dne 28.8.10 v 17:00 h ÚJEZD nad Lesy "B" - FC H Á J E "B" 4 : 0 /3:0/

GAZUR - 67´ za Reichmanna

PÁNEK - 46´ za L. Hoška

Žlutá karta:
ŘEZNÍČEK- 43´ za běžný faul na půli

Utkání se hrálo na dobrém travnatém hřišti za řízení mladého sudího Jana Suchana, as1 mladý Nohejl, as2 pan Slavík a DS pan Koval. Bylo proměnlivé počasí, neboť chvíli svítilo slunce a chvíli bylo pod mrakem a to se dost ochladilo. Vedle hřiště byla nějaká slavnost, kde vyhrávala country kapela "Schovanky", což se dalo poslouchat.

Na utkání chyběl vyloučený P.Štípek, nemocný Sojka a Sýkora, zraněný Marval a Hanzlík. Na dovolené je Matějovský, Klenka a Stříbný. Na tréninku ještě nebyl D.
Dvořák. "A" mužstvo hrálo ráno a ze základu přišel obětavý KREJČÍ, ale Janouška trenér Slabý nepustil. Z náhradníků nemohl Vlasák a tak šel pouze brankář Tureček, Pravenec a R. Štípek.

Pochválit musím TUREČKA, který domácí hráče několikrát vychytal a uchránil nás od větší porážky. Dále bojoval dobře Hovorka, Krejčí a R. Štípek. Někteří hráči jako Gazur, Reichmann a Řezníček mají 2-3 tréninky a na hře je to vidět. Domácí byli posíleni více hráči z "A" mužstva a byli zkušenější a fyzicky zdatnější.

Fakta z utkání:

5´ střela zprava levačkou nad naší branku

7´ střela z 10 m levačkou z první opět nad branku

9´ Kremla střílí levou zleva, ale brankář vyráží

10´ Reichmann zprava střílí rohlíkem a míč míjí vzdálenější tyč

17´ domácí hráč před as2 stál ve 2 m ofsajdu, ale nebylo máváno a střela zprava prošla po zemi ke vzdálenější tyči /kopnuto nártem a ne rohlíkem!/

21´ Kremla byl sám na velkém vápně, kde si míč předkopl a poté upadl

36´ domácí hráč pronikl po levé straně mezi bekama a střela s tečí Turečka skončila v naší brance u levé tyče

37´ střela z voleje z otočky zprava k levé tyči byla Turečkem chycena

45´ Pravenec s Řezníčkem se nedohodli, kdo odhlavičkuje míč, který skončil u domácího volného hráče, který pohodlně zprava skóroval

47´ Pravenec se probíjel obranou, ale byl bekem se žlutou kartou zadkem zastaven, ale sudí faul nepískal

48´ domácí hráč šel sám na Turečka, ale ten jeho střelu vyrazil nohou na roh

59´ Reichmann dostal míč mezi beky na velkém vápně, ale místo zrychlení zpomalil a bek mu míč odkopl

62´ dva domácí hráči se řítili sami na Turečka, ale míč mířící do branky chytil

69´ centr mezi beky na rozběhnutého hráče, který přihrál před Turečkem vlevo na nabíhajícího hráče a ten pohodlně zavěsil

75´ opět šli dva hráči sami na Turečka, který opět vyráží střelu na roh

81´ opět sám hráč před Turečkem a ten včasným vyběhnutím vyráží střelu na roh

82´ po rohu střela hlavou do břevna

84´ střela zblízka do pravé tyče a poté další hráč z malého vápna střílí z voleje mimo pravou tyč - domácí trenér byl na infarkt

88´ únik po pravé straně, ale střela zleva přes Turečka skončila vedle levé tyče

89´ opět sám hráč na Turečka, ale ten opět čaruje a střelu vyrazil