Muži I.B třída - Hostivař - FC Háje JM "B" 2 : 2

Muži I.B třída  - Hostivař -  FC Háje JM "B" 2 : 2
Dne 12.9.2010 v 17:00 h H O S T I V A Ř - FC H Á J E "B" 2 :2 /2:0/ Utkání se hrálo za slunečného počasí na dobrém travnatém hřišti, ale s dotírajícími komáry!

a dále měl řeči na rozhodčího

KREMLA - 85´ měl dlouhý proslov vůči sudímu po odpískaném faulu, kdy byl faulován šlapákem do žeber, ale byl bez karty

Červená karta:
TUREČEK- 42´ levou rukou vyrazil míč směřující do branky
za vápnem

-domácí hráč v 58´ po 2 žluté kartě /sudí ji vytáhl až na křičení z naší
lavičky/ za hrubý faul na Pravence, kterého zasáhl do kotníku

Utkání se hrálo za slunečného počasí na dobrém travnatém hřišti, ale s dotírajícími komáry! Řídil jej pan Jiří Ulrich /několik minel/, as1 pan Buřil /výborný/ a as2 pan Grégr /3x neodmával 2m ofsajdy a i při 2 brance byl domácí hráč na ofsajdové hraně?!?.

Nadále chyběli hráči jako v minulém kole a z mužstva "A", které hrálo včera odpoledne přišel Vlasák, Pravenec, náhradník Boháč a R. Štípek. Aksamit má zdrav. problémy a Řezníček měl pracovní povinnosti.

Pánové musím Vám všem poděkovat za obětavý výkon v II. poločase, neboť jste se nevzdali a ukázali jste hájecké srdce, zápas vyrovnali a jen škoda, že jste nedali vítězný gól, který byl na dosah.

Domácí mužstvo mělo v brance staršího zkušeného brankáře a také v zadních řadách. Musím říci, že se domácí dostali více do šancí, ale jejich koncovka byla žalostná, neboť stříleli vysoko nad naší branku, nebo zasáhl brankář Reichmann a naši dobře hrající beci.

Fakta z utkání:

3´ Pravenec zahrává zleva roh a Sojka hlavou střílí do pravé tyče

13´ Sojka hlavou zahrává dlouhý odkop za sebe na volného útočníka,
kterého, ale vychytal Tureček včasným vyběhnutím

14´ Tureček levou rukou reflexivně míč vyrazil do bezpečí

15´ domácí zahrávali zprava roh na malé vápno, kde byl faulován Zajac a hlavička skončila v naší síti - Zajac se oprávněně zlobil na sudího

27´ Tureček váhal s odkopem při kterém na vápně trefil proihráče od kterého se míč odrazil vlevo k dalšímu domácímu hráči, který se z první trefil k pravé tyči

42´ Tureček vyběhl za vápno a levou rukou reflexivně vyrazil střelu zřejmě mířící na naší branku a byl oprávněně vyloučen, do branky šel Reichmann a ze hřiště L.Hošek, který byl již 2x bolestivě nakopnut

52´ VLASÁK si zprava naběhl na trestný kop zleva Pravence a prostřelil tečujícího brankáře

58´ červená pro domácího hráče po druhé žluté kartě

59´ pohotová střela Boháče z 20 m k levé tyči byla brankářem chycena

69´ střela z 15 m z loženky šla přes naší branku

71´ další střela z 20 m šla daleko vedle

77´ ŠTÍPEK Petr si naběhl mezi beky na centr Boháče a přesně zacílil po zemi k levé tyči

78´ střela z velkého vápna opět přes naší branku

80´ Vlasák střílí po zemi z 20 m k levé tyči, ale brankář vyráží na roh

81´ po rohu zprava Vlasák faulován ve vápně, ale sudí penaltu nepískal

86´ opět byl pronikající Vlasák před vápnem sražen, ale opět sudí nepískal

90´ bývalý hráč Hájů Frohna fauloval Kremlu špunty kopačky do žeber, ale sudí mu kartu nedal, ale Kremlovi za neustálé vysvětlování ano

- trestný kop zleva z 25 m zahrával Pravenec, ale trefil hlavu jednoho z hráčů ve zdi a další naše šance skončila v autu

93´ Sojka skluzem před malým vápnem zajel do míče, domácí hráč upadl, ale sudí pro přihlížející diváky a funkcionáře jasnou penaltu nepískal -Sojka se však hráče vůbec nedotkl, což sudí i as1 viděli a za to je musím pochválit!!!