Bohemians 1905 - mladší přípravka "A" 8:0

V neděli jsme nastoupili k dalšímu dvojutkání. Začali jsme 7+1, ve které nás čekal favorit soutěže tým Bohemians 1905.

Hrálo se brzy v neděli na poměrně vysoké, od rosy mokré, trávě. První komplikace nastala, když místní policisté nenechali vjet rodiče ke hřišti a ti tak museli složitě hledat místo k zaparkování, proto, mělo 5 kluků docel velké zpoždění.

Co se týče zápasu samotného, tak jsme, jak u nás bývá zvykem, prospali začátek utkání. Po prvních deseti minutách jsme prohrávali již 4:0. Nezachytili jsme úvodní tempo Bohemky, která na nás bez rozpaků vlítla. Prvních deset minut jsme se zbytečně zbavovali míče. Po počátečním náporu Bohemky se naše hra už začala zlepšovat. Ačkoliv jsme se do moc šancí nedostávali, hra dopředu začala být lepší. Jenže jakmile jsme přišli o míč, následovala dlouhá přihrávka či nákop dopředu a na naše dva obránce se často valili až čtyři hráči Bohemky. Naše záloha klukům z obrany směrem dozadu moc nepomáhala. My jsme měli asi dvě příležitosti ke vstřelení branky, jeden krásně zahraný roh, ale bohužel jsme branku nevsítili. Bohemka dala do půle ještrě jeden gól a tak se šlo do kabin za stavu 5:0 pro Klokany.

Druhá půle byla již o poznání lepší. Kluci přidali na důrazu a bojovnosti, což bylo znát od úvodních minut. V druhé půli jsme se dostali i do více šancí, zejména Kryštof Voska, kterému chyběl větší klid v zakončení. Pomocí kratších přihrávek jsme se nedostávali tak rychle do šancí jako soupeř pomocí dlouhých nakopnutých míčů. Gól se nám vstřelit nepodařilo, soupeř skóroval třikrát. Utkání tak skončilo konečným výsledkem 8:0.

Koho bych chtěl dnes velmi pochválit, tak to je obranná čtveřice, která odehrála velice dobře celý zápas. Velice mile mě překvapil Hlavně Nico. Konečně nenakopl ani jeden balón, vše se snažil konstruktivně rozehrát. Honzík, Matěj a Vojta taky zaslouží pochvalu, řítili se na ně i čtyři hráči soupeře a díky nim nebyl rozdíl skóre vyšší.

Zápasu se zúčastnili: Domča Kundrát, Luky Gill, Mates Povolný, Vojta Žebrakovský, Honza Habětín, Nico Boketta, Adam Tůma, Pája Vodrážka, Péťa Novák, Péťa Jun, Marťas Lebeda, Kryštof Voska a věrný divák Vojta Hůlka