Mladší žáci A

Mladší žáci B: FC Háje - Radotín 5:0 (2:0)

Mladší žáci B:   FC Háje - Radotín 5:0 (2:0)
Po dobrém sobotním obědu výborný zákusek v podobě sladké výhry v domácím prostředí.

V sobotu 11.9.2010 jsme odehráli první domácí mistrovské utkání v kategorii mladších žáků.

Zápas se konal na umělé trávě FC háje za přítomnosti velkého množství diváků, kteří po celou dobu zápasu podporovali kluky vydatným fanděním. Radotínské mužstvo v předchozím utkání porazilo 5:0 Hostivař.

V tomto utkání jsme opět hráli v rozestavení: brankář - 3 - 4 - 3.
Prvních deset minut utkání bylo v podání obou mužstev tak trochu nervózní. Obě strany kazily jednoduché přihrávky a hru situovaly do malého prostoru. Postupem času jsme se uklidnili, hru roztáhli a začali hrát naši jednoduchou a však efektivní hru založenou na co nejmenším počtu dotyků jednotlivých hráčů, rychlé kombinaci do krajů s finální přihrávkou do zakončení. Tato hra přinesla kýžené ovoce. V 15 minutě se prosadil z levé strany po přihrávce Tomíka krásnou křižnou střelou z rohu vápna náš nejmladší hráč Hobzič. Radost kluků po vstřelení vedoucího gólu byla obrovská. Do konce poločasu bylo na hřišti pouze jedno mužstvo ? HÁJE?. Na pár ojedinělých šancí hostů, které pokryl bravurně chytající Pavlík Vála jsme se hrnuli do koncovky. Po několika slibných akcích se krásně prosadil Tomáš Filip a uzavřel tak výsledek prvního poločasu na 2:0.

Druhý poločas: Hned od začátku jsme na Radotín vlítli jak uragán a snažili se přidat třetí gól, který by soupeře poslal na samé dno nejhlubší propasti. Pár minut a povedlo se! Po jednoduché kombinaci centroval z pravé strany do pokutového území Tomík Filip a po velké mele se prosadil svým druhým gólem Jakub Hobza. Netrvalo dlouho a po řadě rohových kopů se znovu prosadil Hobzíno. Dovršil tím svůj první hattrick na velkém hřišti.

Konečnou podobu utkání stanovil samostatným únikem Martin Cimprich, který nedal brankáři soupeře žádnou šanci a krásnou střelou podél něj vstřelil 5. gól.

Hodnocení jednotlivých hráčů v rubrice hodnocení utkání mladší žáci B.

Mužstvo hodnotím známkou deset z deseti. Kolektivní pojetí naší hry vymazalo věkový rozdíl a fyzickou vyspělost soupeře. Jak říkáme. Síla je v kolektivu! Jen tak dál kluci. Každý zápas v této soutěži bude těžký. Záleží jen na Vás jak k utkání a celé soutěži přistoupíte. Jestli k tomu budete přistupovat jako doposavad, tak to bude jen perfektní!