Viktoria Žižkov - mladší přípravka "B" 19:12

Družstvo jsme rozdělili na dvě party, v každé partě jsme měli 6 hráčů a brankáře. Kvůli rozdělení družstev se rozdělili i naši fanoušči, neboť hřiště byly od sebe dalekoa každý rodič chtěl samozřejmě vidět v akci své dítko. Kluky jsme točili tak, jak bychom to chtěli dělat i do budoucna, tzn. udělali jsme dvojice, takže dvojice byla v útoku, dvojice byla v obraně a dvojice na střídačce. Po pravidelných intervalech jsme dvojice točili, takže prakticky hráli všichni všude stejně dlouho (kluci se vystřídali jak v útoku tak v obraně). Právě toto střídání dělalo některým klukům velké problémy. Bylo vidět, jak jsou někteří ortodoxní útočníci a při bránění za sebou zapomínají volného soupeře. Tímto způsobem jsme obdrželi několik branek.

Hřiště A:

Co se týče hry samotné, tak ta byla na hřišti, kde jsme vyhráli 8:6, vyrovnaná. I když si myslím, že jsme tam měli mírnou převahu, góly jsme dostávaly zejména právě kvůli nepohlídání si hráčů, kteří tak chodili dva na jednoho našeho obránce, ba i dokonce dva na brankáře. Do šancí jsme se dostávali poměrně často a i přes dobře chytajícího brankáře Viktorky se nám podařilo vstřelit v každé třetině tři góly (kromě poslední) a vypracovat si další velké příležitosti ke skórování.

Hřiště B:

Zde jsme celkově prohráli 4:13. Ale výsledek na tomto hřišti nebyl zdaleka tak důležitý, jako vnímání některých hráčů. Bohužel celou druhou třetinu jsme propadali při stejných situacích jako na hřišti A a to zejména kvůli nepokrytí útočících hráčů Viktorky. Zvlášť mě zarazila situace v polovině druhé třetiny, kdy se Viktorka dostala do rychlého brejku, čtyři hráči se valili na našeho brankáře a všichni naši borci v poli se vraceli v chůzi!!!!!! Druhou třetinu jsme tedy nějak přetrpěli a o přestávce si mohli vysvětlit chyby. Zde jsem byl velice rád, že kluci vnímali, co jsem říkal. První polovina třetí třetiny od nich byla vynikající. Přesně to, co měli dělat, tak dělali správně. Narušení přišlo v době, kdy Matýsek schytal neskutečnou ránu míčem do obličeje. Naštěstí to skončilo jen brekem, což nechápu, jelikož taková rána by skolila i dospělého chlapa a měl by co dělat znovu se vrátit na plac. Od tohoto momentu nastal v naší hře opět mírný chaos, který přetrvával až do konce utkání.

Rád bych dodal, že kluci, kteří hráli na hřišti B, hráli teprve druhý soutěžní zápas, loni neodehráli prakticky žádné mistráky. Výsledek nehraje vůbec žádnou roli. To se týká i druhého hřiště a obecně zápasů nejmenších. To ale neznamená, že bych chtěl omluvit jejich špatnou hru ve druhé třetině. Naopak bych je chtěl moc pochválit za úvod třetí třetiny. Taky bych chtěl pochválit Davídka v bráně, který mě velice mile překvapil.

Rodičům bych chtěl poděkovat za účast a podporu. Také Viktorce za velice přátelskou atmosféru. Kluci odehráli dobrý zápas a poctivě ho odmakali.

Zápasu se zúčastnili: Domča Kundrát, Pája Vodrážka, Marťas Lebeda, Kryštof Voska, Péťa Novák, Mates Povolný, Péťa Jun, Adrian Blinka, Tom Dvořák, Míša Hartman, Hugo Chomát, Mates Mareš, Tom Provazník, David Plevka