Muži I.B třída - ČAFC - FC Háje JM "B" 2 : 1 (1:1)

Muži I.B třída  - ČAFC  -  FC Háje JM "B"    2 : 1  (1:1)
Utkání se hrálo na menší UMT i když domácí chtěli hrát na trávě, ale pršelo a na trávu již nejsme zvyklí. Pískal Tomáš Burda, as1 Šťástka Michal a as2 Šindelář Jaroslav.

SOJKA - 87´za faul rukou ve vápně

Utkání se hrál na menší UMT i když domácí chtěli hrát na trávě, ale pršelo a na trávu již nejsme zvyklí. Pískal Tomáš Burda, as1 Šťástka Michal a as2 Šindelář Jaroslav.
Sudí připiskoval domácím, kteří si dost faulů vymodlili leháním nebo křičením. Fauly na nás někdy nepískal a po posledním faulu na Zajace před velkým vápnem nás nenechal již trestný kop kopat. Penaltu zapískal až na křičení diváků, neboť Sojka se vzájemně přidržoval se soupeřem.

Na utkání nemohli zraněný Krejčí /kotník z poháru/, Marval /stehenní sval z pátečního tréninku/, Gazur a Neumann také zraněné svaly. Na dovolené Reichmann, mimo ČR L.Hošek a Štípek Petr. Na brigádu se přihlásil Musil, neboť myslel, že hrajeme v neděli. Mimo Prahu byl Kremla a Stříbný. Po jednom tréninku opět onemocněl Klenka. Na zápas se omluvil pro únavu ráno hrající Radek Štípek. Z "A" přišel Boháč, Šůs a poločas hrající Pravenec. Sýkora před utkáním volal trenérovi, že to asi nestihne /hrál malý fotbal?/ Tak jsem mu zavolal, že za 30´ bude z Proseka na hřišti a stihl to za 25´! Na hřiště musel i náhradní brankář Tureček a svlékal se i trenér Dvořák, který mohl být slavný. Musím pochválit za bojovnost a obětavost Hovorku, Zajace a zejména Boháče a Šůse, kteří měli v nohách ranní utkání.

Mužstvo ČAFC mělo většinou zkušené hráče kolem 25.-ti let a v brance 36.-ti letého dobrého brankáře.

Fakta z utkání:

03´ Šůs střílí, ale míč mu nesedl a šel daleko vedle

08´ Šůs centroval před malé vápno na Pánka, ale ten na míč nedosáhl

11´ tr. kop z 25 m po faulu Aksamita šel vysoko nad naší branku

12´ Aksamit střílí levačkou z 20 m také nad

15´ centr z tr. kopu do vápna na čahouna, který hlavou míjí naší branku

16´ Řezníček po souboji upadl našťastně na rameno, které si vyhodil a posléze sám nahodil a ještě odehrál 16´, než jej vystřídal Sýkora.

20´ Aksamit z 20 m trefil zadek beka a od něj šel míč do autu

25´ střela domácího hráče z 12 m zprava šla křižně vedle pravé tyče

30´ Zajac na půli ve skluzu minul míč, protiútok a centr vlevo na nabíhajícího hráče, který střílí, ale míč skončil u vyběhnuvšího Čakiho

33´ Boháč střílí z 25 m tvrdě, ale pouze do středu branky do náruče brankáře

36´ Šůs z 30 m z tr. kopu tvrdou a přímou ranou trefil hráče ve zdi

44´ SÝKORA si naběhl před malé vápno kam přihrál Aksamit a pohodlně skóruje

45´ po rozehrání domácí hráč přihrál také před malé vápno a volný hráč zavěsil k tyči

55´ Aksamit pěkně střílí po zemi, ale míč se brance u pravé tyče odklonil do autu

60´ Pravenec zleva od autové čáry zahrává levačkou tr. kop, ale trefil jediného hráče stojícího před ním

62´ centr z tr. kopu na pravou stranu, kde volný nabíhající čahoun střílí hlavou, ale pouze vlevo od naší b ranky kam si naběhl volný hráč a pohodlně skóruje

64´ pěkný centr zleva Pravence do vápna Pánek promáchl

71´ Šůs krásně levačkou pálí z 22 m, ale míč se otřel pouze o břevno

72´ Hovorka poslal vpravo do běhu Boháče, ale jeho centr na vlevo nabíhajícího Šůse skončil za brankovou čarou

78´ Boháč ze vzduchu střílí levačkou, ale opět do náruče brankáře

79´ Šůs zleva zahrál roh na Pánka, který hlavičkuje v záklonu nad branku

82´ Boháč po centru zleva Aksamita střílí zprava do branky, ale bek míč vykopl nad břevno

88´ Sojka se s útočníkem před brankovou čarou přidrželi, ale Sojka více a sudí po chvíli zapískal penaltu, kterou Čaki lvím skokem vpravo vyrazil na roh

89´ Čaki opět vyrazil střelu zblízka nabíhajícího volného hráče

90´ Šůs pohotově střílí levou k pravé tyči, ale brankář míč vyrazil na roh

91´ Po rohu zprava Pravence před levou tyčí na malém vápně stojící trenér hlavičkuje, ale míč těsně tyč míjí do sítě z boku - na střídačce jsme viděli branku, ale as2 ukázal pouze na aut - stačilo mírně pohnout hlavou a trenér mohl být slavný!!!