Muži I.B třída  - FC HÁJE "B"   -  Tempo  "B"   3 : 3  (1:0)

Dne 3.10.10 v 16:00 h FC H Á J E "B" - FC TEMPO "B" 3 : 3 /1:0/

PÁNEK - 55´ za Kremlu

L.HOŠEK - 65´ za Boháče

KLENKA - 57´ za Aksamita

Žlutá karta: O

Utkání se hrálo za chladného podzimního počasí s mírným větrem od svahu a ke konci z boku. Řídil jej pan Novák Jiří, as1 pan Buřil a as2 pan Ulrich, kteří odvedli spolehlivou práci, kterou jim umožnili i hráči korektní hrou. Ke konci zápasu se pouze oba kapitáni Sojka a Dedek trošku škorpili.

Z mužstva "A" přišel obětavý Boháč a náhradníci Aksamit, Pravenec, R.Štípek a Stříbný. Poprvé na podzim hráli Musil, Stříbný a Klenka. Ostatní hráči jsou mimo Prahu nebo zraněni.

Hosté měli většinou mladé hráče, které doplňovalo 5 zkušených borců v čele s brankářem.

Fakta z utkání:

04´ Aksamit střílí levačkou z 20 m vedle pravé tyče

15´ Pravenec z 22 m zprava střílí z tr. kopu slabě a brankář míč chytá

20´ Sojka fauluje a tr. kop z 25 m Tureček u levé tyče v pádu chytá

25´ Aksamit se dostal až před brankáře, kterého přehazuje, ale i branku

26´ hosté střílí z 25 m, ale míč těsně míjí břevno

27´ Boháč zprava střílí levačkou, ale střela šla mimo na malé vápno, kde na míč nedosáhl v pádu Kremla

28´ hosté zaútočili centrem vpravo na malého šikovného hráče, který v pádu, ale vystřelil slabě a Tureček chytá

29´ Boháč z 22 m střílí levačkou po zemi těsně vedle levé tyče

31´ STŘÍBNÝ si na velkém vápně zpracoval centr zleva Pravence a levačkou se trefil pod pravou šibenici

33´ Boháč opět střílí levačkou vedle pravé tyče

40´ střelu hostí zleva tečuje Sojka a po něm Tureček vyráží od pravé tyče na roh

42´ Štípek o krok později střílí z velkého vápna a bek míč sráží do bezpečí

46´ SOJKA z 24 m zahrává levačkou trestný kop za faul na pronikajícího Boháče přesně k pravé tyči 60 cm nad zemí - nechytatelné

52´ MUSIL z malého vápna obloučkem zavěsil k levé tyči po centru zleva Boháče

54´ Pravenec zprava zahrává trestný kop levačkou do malého vápna, kde brankář vyráží vpravo od branky

72´ Tureček bravurně chytá vysoký a prudký centr zleva na malé vápno

75´ hosté střílí zprava po zemi a míč s tečí Turečka končí u pravé tyče

80´ po rohu zleva na velké vápno střela z první, kterou Tureček vyráží na roh

81´ další šance hostí končí u Turečka, který u levé tyče v pádu míč chytá

82´ Pánek ve vápně vybojoval míč, centr vlevo a Stříbný bombou trefil břicho brankáře

83´ trma vrma u naší branky, ale míč odkopnut do bezpečí

85´ hostující hráč šel s míčem a střílí z 20 m do levé šibenici s tečí o tyč /míč šel vedle, ale foukl boční vítr a míč byl v brance/

88´ mezi beky pronikl dlouhý hráč a centr využil střelou pod levou šibenici

90´ Klenka se opřel do míče z 20 m a tvrdou ránu po zemi brankář chytá