Starší žáci A

St.Ž "B" Sokol Kolovraty - Háje "B" 1:3 (0:1)

St.Ž "B"   Sokol Kolovraty  - Háje "B"  1:3 (0:1)

V sobotu v den voleb jedeme do nedalekých Kolovrat. Soupeř je v tabulce o políčko níž. Tudíž očekáváme těžší zápas. Výkop je v poledne.
Prvních 10 min. toto utkání připomíná nakopávanou. Poté se začíná hrát fotbal. Začináme se dostávat častěji před bránu soupeře. Máme několik střel. pár přímáků. Soupeřův brankář menšího vzrůstu ovšem držel čisté konto. Až ve 21.min. Dan Kršek za hranicí velkého vápna střelou zvýšuje na 0:1. Bojovalo se tvrdě o každý míč . Kluci si nic nedarovali zadarmo. Občas i na hraně pravidel.
Ve druhé polovině soupeř hned v první minutě srovnává. Od brány přihrávka a průnik až před našeho brankáře a gól. 1:1. Už to vypadalo , že se soupeř zvedne. Opak byl pravdou. Začínáme mít více ze hry. Více soupeře přehráváme. Kluci z Kolovrat pomalu odpadávali. Ve 12.min. Láďa Bobko střílí přímák . Brankář vyráží . Ve vápně se míč dostane do chlumu a od něj opět k Bobkovi a ten zvýšuje na 1:2. Osm minut před koncem dostane přihrávku do vápna Filip Bouček a ten točeným míčem zvýšuje na konečných 1:3.
V dnešním utkání máte kluci palec nahoru. Hlavně za druhý poločas. Příští týden máme pauzu. Kluci díky za dnešní zápas a rodičům poděkování zaúčast a fandění.