Bohemians 1905 2003+2004 - mladší přípravka "B" +"C" 41:22

Další zápas 4+1 jsme odehráli na hřišti v Hrdlořezích, kde jsme hráli proti o rok mladším Bohemákům. Stejně tak po našem utkání nastoupili proti o rok mladším naše 2003. Ani jednomu týmu se nepodařilo vyhrát, přesto byly oba zápasy hezké.

Docela mne překvapilo, že trenéři domácích nevěděli, že se hraje 4+1 na jiné rozměry, než na jaké měly připravené hřiště, neboť před námi nastoupila starší přípravka. "My to takhle hrajeme vždy," argumentoval trenér domácích. "Tak to hrajete špatně," zněla naše odpoveď. Hřiště se mu předělávat nechtělo, ovšem rozhodčí si to vyžádal. Chápu Bohemku, že chtěla hrát na větším hřišti, neboť by měla více času a prostoru na naučené kombinace.

2002:

U nás klasika. Výsledek zápasu byl 22:10, přesto jsme na jednom hřišti dokázali vyhrát. Kluci makali, často ale souboje s o rok mladšími protihráči prohráli. Po upozornění, že musí přidat na důrazu, se hra zlepšila. Chtěla bych pochválit partu, která u mě byla druhou a třetí třetinu za prostřední úsek. Takhle by měli makat každý zápas. Zlepšili i důraz, hlídali si dobře protihráče. Ve třetí třetině přišel pokles koncentrace, za druhou třetinu ale velká spokojenost.

Byl to dobrý zápas, k vidění byly hezké i slabší okamžiky.

Zápasu se zúčastnili: Adrian Blinka, Tomáš Dvořák, Kryštof Voska, Míša Junová, Péťa Jun, Míša Hartman, Filda Mládek, Matěj Mareš, Domča Kundrát, Ráďa Skuhra, Hugo Chomát, Míša Ondrášek, Dáda Srba

2003:

I zůstal jsem se podívat na naše nejmladší sviště hrající soutěž. Nechci nějak hodnotit zápas, to nechám na trenérech, jen říct pár slov z pozice fanouška. Celkový výsledek byl 19:12 pro Bohemku. Kluci se zápas od zápasu zlepšují. První zápas proti Spartě odehráli snad celý v chumlu, pozorovali poletující berušky, mávali maminkám a tatínkům. Po hezkých výkonech na Slavii, s Duklou (Ruzyní), sehráli s Bohemkou bojovné vyrovnané utkání. Bylo znát, že Bohemka je na tom po kombinační stránce lépe, ale to vůbec nevadí. Na takto malém prostoru je velmi důležitá individuální technika jednotlivců, a tu kluci několikrát nechali propuknout v plné kráse. Je možné, že třeba ještě neumí některé věci, ale hrají to teprve pár týdnů. Oproti zápasu se Spartou to byl proti Bohemce obrovský rozdíl. Kluci se snažili, makali a svou snahu zúročili 12 góly, což je krásný počet.

Zažili jsme to minulý rok z 2002, kdy se kluci ještě motali v chumlu a zvykali si na některé návyky. To samé je i letos u 2003, přesto je krásné vidět, jak se ti prckové snaží. Jen tak dál!!!

Zápasu se zúčastnili: Patrik Anděl, Marek Coufal, Jára Čertík, Markétka Kavková, Ráďa Kostka, Jacob Mauersberger, Péťa Müller, Vojta Nevečeřal, Adam Peterka, Maty Svěchota, Tomáš Čížek, Alex Velyhan, Ondra Nejedlý, Pavel Chromec, Láďa Pešek