Starší žáci A

St.Ž. " A " - FK Admira Praha B - Háje 1:1 (0:1)

St.Ž. " A "   -    FK Admira Praha B  -  Háje   1:1 (0:1)
K sedmému kolu 1.A třídy jsme v neděli jeli na Admiru.

Tento tým je nevyzpytatelný. Byla sice neděle odpoledne , ale rozhodčí nedorazil. Tudíž jsme čekali nelehký průběh. Po vzájemné dohodě pískal laik. To co jsme ale během hry slyšeli od vedení lavičky Admiry, se ani nedá publikovat. Tento fotbal hrají odrostlé děti a takové jednání není zrovna dobrý příklad. Poslouchat 35 minut monologu připomínek a urážek na stranu soupeře k mládežnickému fotbalu prostě nepatří.
Už v první minutě jdeme do vedení. Sam pošle před vápnem příhru na Michala a ten nekompromisní dělovkou prostřelí narostlou 97 v bráně na 0:1. Poté se hraje na obě strany. Bojuje se o každý míč. Souboje jsou tvrdé. Do půle se už skóre nemění.
Ve druhé minutě druhé půle soupeř srovnává.Rozehrávají roh na krátko z pravé strany. Střílejí z úhlu a míč končí v naší síti. 1:1. Poté hra kopíruje první poločas . Hrálo se tvrdě , souboje o každý míč , ale vše v rámci pravidel. Jenom asi minutu před závěrečným hvizdem Sam fauluje soupeře , který toto neustál a ve vzteku šel na Sama rukama. Být na hřišti delegovaný rozhodčí , tak tohoto boxera odmění červenou kartou.
Děkuji klukům za utržený bod a zvládnutí hry. Také děkuji rodičům za účast a povzbuzování.