Dne 31.10.10 ve 14:30 h JUNIOR "B" - FC H Á J E "B" 2 : 3 /0:1/

O p r v n í vítězství se zasloužili níže uvedení borci!

GAZUR - 72´ za R.Štípka

L.HOŠEK - 72´ za Pánka

P.ŠTÍPEK - 60´ za Stříbného

Žlutá karta: KREJČÍ - 84´ za řeči po neodpískaném faulu na něj

Utkání se hrálo na UMT za slunečného podzimního počasí za řízení mladých sudích: HR Nohejl, as1 Multerer, as2 Mesežnikov a DS byl pan Dlouhý.

Na utkání nebyli zranění a nemocní hráči ke kterým přibyl zraněný Zajac /stehenní sval/ a Hanzlík /opětovně zraněný kotník. Za vyloučení dostal Aksamit stop na 2 zápasy. Ze soupisky "A" přišel pilíř zálohy Bednář, který se však nedostal ke své střele. Dále po zranění kotníku celý zápas hrající Krejčí, R.Štípek byl střídaný v 60´Musilem a náhradníci Klenka a Pravenec /hráli asi 2´. Po návratu z USA se zapojil také Petr Štípek. Nastoupili jsme opět se silně omlazeným týmem /5 loňských dorostenců/.

Domácí mužstvo mělo více zkušených hráčů, ale bojovnost a snaha o první vítězství našich hráčů předčila domácí hráče.

Chlapáci je nutné se věnovat hlavičkám, neboť nemáme odhad a soupeř získal míče při hlavičkových soubojích. Občas odhlavičkoval dobře Kremla. Ještě, že hlavičky domácích hráčů míjely branku.

Fakta z utkání:

07´ centr zleva z tr. kopu před malé vápno, kde se Tureček pouze míče dotkl a poté skončil na levé tyči a na rohu

15´ faul před šestnáckou na pronikajícího Pánka, ale tr. kop Bednáře po zemi byl sražen Stříbným a skončil vedle levé tyče

20´ roh zleva na malé vápno a hlavička šla vedle pravé tyče - nikdo z našich hráčů na míč nešel

25´ Pravenec zleva vpravo na Kremlu, jeho střela k tyči chycena - máván ofsajd

26´ míč kopnutý obloukem Klenkou byl vykopnut bekem z brankové čáry

31´ STŘÍBNÝ Adam střílí hlavou před vyběhnuvším brankářem po přesném centru kapitána Bednáře a míč končí v síti

32´ R.Štípek střílí z voleje vedle levé šibenice

34´ Bednář pálí z první po zemi, ale brankářem chyceno po centru R.Štípka

35´ roh zprava a hlavička z penalty šla vedle pravé tyče

45´ trma vrma ve vápně, centr na vápno a střelu k levé tyči Tureček chytá

47´ aut zprava k levé tyči na stojícího hráče, který prostřelil Turečka stojícího u tyče

51´ Pánek střílí z vápna slabě vedle levé tyče

55´ střela levou zleva k pravé tyči byla Turečkem chycena

65´ domácí hráč se obtočil s pádem kolem stojícího Krejčího a nařízenou penaltu střílí domácí hráč do levé šibenice

73´ GAZUR ihned po svém nástupu na hřiště si naběhl na centru Pravence zleva, který si zpracoval na prsou, ale více před sebe a dlouhou nohou skóroval k levé tyči

80´ Gazur se po pravé straně řítí na branku, ale byl brutálně sestřelen pouze za žlutou kartu

82´ Tureček vyráží střelu zprava od levé tyči

84´ Gazur se opět probíjí po pravé straně, je faulován, ale neodpískaný faul ustojí, běží za míčem a u rohového praporku je opět sestřelen

85´ Musil ojediněle hlavou v záklonu střílí vedle pravé tyče po rohu zprava Pravence

88´ Tureček opět chytá střelu z vápna

89´ PRAVENEC kope penaltu po zemi k levé tyči /brankář šel k druhé/ po faulu na pronikajícího Bednáře /dobře padal/ zleva 2m ve vápně

92´ trestný kop zleva z 25 m na hlavu, ale míč míjí těsně naši levou tyč